fot.: Polsat
TYLKO U NAS

Od sierpnia odświeżone „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”

W sierpniu "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii" zadebiutuje w odświeżonej odsłonie. Program zyska nową scenografię - dowiedział się portal tvpolsat.info.

W sierpniu „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” zadebiutuje w odświeżonej odsłonie. Program zyska nową scenografię – dowiedział się portal tvpolsat.info.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” to poranny program publicystyczny. Jego gospodarz, Bogdan Rymanowski zaprasza do studia polityków z różnych opcji politycznych: Zjednoczona Prawica, Koalicja Obywatelska, Lewica, Konfederacja, Trzecia Droga, a także przedstawiciel Kancelarii Prezydenta RP. Program można oglądać w Polsat News, a także w internecie na stronie Interia.pl oraz w serwisie YouTube.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sławomir Mentzen (@slawomirmentzen)

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że już 6 sierpnia widzowie zobaczę nowe „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. Odświeżona zostanie scenografia. Program bez zmian będzie realizowany w kompleksie hal zdjęciowych znajdujących się przy ulicy Łubinowej.

Król Lewy - Śniadanie Rymanowskiego
fot. Polsat News

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” w niedziele o godzinie 9:55.