fot.: YT CONCACAF

Złoty Puchar CONCACAF. Gdzie obejrzeć finał?

Piłkarskie portfolio Polsatu Sport wzmocniło się o nowe rozgrywki.

Piłkarskie portfolio Polsatu Sport wzmocniło się o nowe rozgrywki.

Kanały grupy Polsat Sport pokazują na swoich antenach rozgrywki o Złoty Puchar CONCACAF. Turniej w 2023 roku odbywa się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Brało w nim udział 16 drużyn, z czego 8 awansowało do ćwierćfinałów.

Złoty Puchar CONCACAF w Polsat Sport

Polsat Sport pokazuje turniej od ćwierćfinałów, co oznacza, że na antenach nie było transmitowanej fazy grupowej. W Polsat Sport News pokazano na żywo trzeci i czwarty mecz ćwierćfinałowy. Oba półfinały nadano na antenie Polsatu Sport Extra w nocy z 12 na 13 lipca. W meczach zmierzyły się reprezentacje USA i Panamy oraz Jamajki i Meksyku. Panama pokonała po rzutach karnych Stany Zjednoczone, a Meksyk wygrał 3:0 z Jamajką. Transmisje są również dostępne za darmo na kanale YouTube federacji CONCACAF.

https://twitter.com/GoldCup/status/1679370355469877248

Gdzie oglądać finał Złoty Puchar CONCACAF Meksyk – Panama?

Finał o Złoty Puchar CONCACAF Meksyk – Panama zostanie rozegrany w nocy z niedzieli na poniedziałek 16/17 lipca polskiego czasu na stadionie w Inglewood. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra. Jej początek zaplanowany jest na godzinę 1:25.  W ramówce pozycja trwa do godziny 3:30, jednak trzeba uwzględnić opóźnienie rozpoczęcia spotkania, jak i możliwe rozegranie dogrywki i rzutów karnych.

Jakie rozgrywki z Ameryki można oglądać w Polsacie Sport?

Polsat Sport pokazuje rozgrywki ligi brazylijskiej, a także Copa Libertadores i Copa Sudamericana. Najwięcej transmisji na antenie jest z Campeonato Brasileiro Serie A. Te trafiają także na główną antenę Polsatu Sport. W przeszłości stacje pokazywały między innymi Copa America, gdy turniej rozgrywano w 2019 roku. Rozgrywki o Złoty Puchar CONCACAF są pierwszymi z Ameryki Północnej, jeśli chodzi o reprezentacje.  Do końca 2022 roku stacje Polsat Sport pokazywał Major League Soccer, jednak z uwagi na zmianę dystrybucji rozgrywek na rynki światowe na streaming w Apple+, obecnie nie są one transmitowane w telewizji.