„The Real Housewives Warszawa”- oto uczestniczki nowego show Polsatu

Prawdziwe życie bajecznie bogatych warszawianek. Wielkie pieniądze, emocje, intrygi, sojusze i konflikty, a wszystko to w luksusowym wydaniu.

Prawdziwe życie bajecznie bogatych warszawianek. Wielkie pieniądze, emocje, intrygi, sojusze i konflikty, a wszystko to w luksusowym wydaniu.

Już jesienią startuje polska edycja reality show – The Real Housewives Warszawa. Kim są uczestniczki nowego programu?

Anita Kuś-Munsanje


Bizneswoman zakochana w modzie. Wraz z mężem prowadzi największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie. Od niedawna mieszkają w Warszawie, do której przeprowadzili się w czasie pandemii. Chcieli, żeby dwójka ich dzieci poznała polską kulturę, podszkoliła język oraz spędziła czas z rodziną. Anita jest Polką, ale większość swojego dorosłego życia spędziła w Irlandii. Jej mąż jest w połowie Irlandczykiem, a w połowie Zambijczykiem – ich rodzina to miks kultur, temperamentów i języków. Anita jest pasjonatką i znawczynią mody, a swoją wiedzą na ten temat chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Pełna naturalnej charyzmy i energii, nieustannie znajduje sobie nowe aktywności. Przewrotna i zadziorna – swoim poczuciem humoru rozbroi każdą sytuację. Uwielbia podróże i intensywne życie.

Magda Pyć – Leszczuk


Autorka książki i projektu „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” oraz mocno stąpająca po ziemi kobieta biznesu. Na co dzień właścicielka warszawskiej agencji reklamowej. Magdalena jest spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą. Jest dumna z tego, że harmonijnie łączy życie prywatne i zawodowe. Swoimi działaniami pokazuje, że każda kobieta może osiągnąć, co zechce – pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie.
Mąż Paweł to były oficer marynarki handlowej, a obecnie właściciel firmy zajmującej się zarządzaniem i realizacją projektów przemysłowych. Największymi skarbami Magdy i Pawła są ich dzieci, dlatego to rodzinę zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Ich piękny dom z ogrodem w prestiżowej dzielnicy sprzyja zaś życiu w harmonii i obfitości.

Barbara Sobczak


Światowej sławy lekarka implantolog i bizneswoman. Właścicielka klinik w Warszawie i Dubaju. Opracowała autorskie i przełomowe metody leczenia, które z stosuje z wielkimi sukcesami. Dzięki niezwykłemu talentowi do biznesu udało jej się otworzyć klinikę w ekskluzywnym centrum handlowym Dubai Mall, a w planach ma także kolejne kliniki w Polsce. Poza realizowaniem się jako lekarka i bizneswoman, dr Sobczak jest też autorką publikacji medycznych z dziedziny implantologii i międzynarodowym wykładowcą. Stworzyła również linię produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów.
Basia ma męża i 13-letnią córkę, która na stałe mieszka w Dubaju i chodzi tam do szkoły. Pod nieobecność rodziców, opiekuje się nią babcia. Żyją między dwoma kontynentami.

Anna Szubierajska


Właścicielka luksusowego hotelu Mazurski Raj w Ruciane Nida. Razem z mężem prowadzi także działalność deweloperską. Mają dwójkę dorosłych już dzieci – Angelikę, która przeprowadziła się na Mazury i prowadzi rodzinny biznes hotelowy oraz Sebastiana, który pomaga ojcu w prowadzeniu firmy deweloperskiej „Willa Developer”. Anna wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką uwielbiają wypady na Lazurowe Wybrzeże, którego blichtr pozwala im wspaniale wypocząć.

Monika Żochowska


Współzałożycielka firmy Phenicoptere i marki GLOV. Twórczyni wielu innowacyjnych i opatentowanych produktów kosmetycznych, między innymi bestsellerowych rękawiczek do demakijażu, które zmywają kosmetyki tylko przy użyciu wody. Jej produkty odniosły sukces wśród milionów użytkowniczek w ponad 60 krajach. Monika mieszkała i studiowała w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Belgii, Londynie, Dubaju. Od zawsze za najwspanialsze miejsce na świecie uważa jednak Warszawę, gdzie dzisiaj mieszka. Dużo podróżuje z rodziną: partnerem, 2-letnim synkiem i jego dziadkami. Luksusowe jest nie tylko jej życie, ale i pasja, którą są diamenty. Jest certyfikowanym znawcą tych kamieni i właścicielką firmy Diamond Advisory, specjalizującej się w diamentach inwestycyjnych i personalizowanej biżuterii.

Sara Koślińska


Bizneswoman z branży technologicznej z dyplomem Harwardu. Prowadzi firmę działającą w obszarze technologii finansowych, ktorej głównym produktem jest aplikacja inwestycyjna Limitless dla banków i firm ubezpieczeniowych chcących zaangażować młodych klientów. Sara znalazła się na prestiżowych listach magazynu Forbes: „30 under 30” i „100 Female Founders in Europe to Follow”. Mieszka ze swoim mężem inwestorem w luksusowym apartamencie w Alei Róż. W weekendy, gdy przyjeżdżają dzieci męża, cała rodzina przenosi się do domu z dużym ogrodem w Aninie. Jej słabością są programy randkowe, które uwielbia oglądać, zajadając się… chipsami.

Kasia Przydryga


Fotografka. Robi zdjęcia dziecięcej mody, reklamujące ekskluzywne hotele i marki. Jest mamą 11-letnich bliźniaków – córki Vivi i syna Oliviera. Jej droga do sukcesu prowadziła poprzez wiele przeciwności losu. Kasia była zmuszona zamieszkać z dziećmi u mamy i właśnie wtedy wpadła na pomysł, by fotografować maluchy i umieszczać ich zdjęcia na blogu, który już w 2012 wyróżniono tytułem Bloga Roku. Szybko została zauważona i zaczęła otrzymywać propozycje od znanych marek polskich i zagranicznych, w tym Dolce & Gabbana, Monnalisa, Kardashian Kids, Apart, Stefano Cavalleri, Elsy czy Maa Shoes. Kasia tworzyła pokazy mody dziecięcej, m.in. w ramach Warsaw Fashion Street. Od lat gości na prestiżowych, międzynarodowych targach PittiBimbo we Florencji. Bardzo dużo podróżuje z dziećmi, łącząc pracę z odpoczynkiem.

Monika Goździalska


Założycielka Petgram – unikalnej na polskim rynku aplikacji będącej połączeniem lokalizatora GPS i sieci społecznościowej dedykowanej właścicielom zwierząt. Sama ma cztery psy. Autorka książki „Skandaliczne życie modelek”, autorka podcastu Radio Rutyna. Właścicielka marki odzieżowej Niedopodrobienia. Instagramerka i tiktokerka, w sieci występuje pod nickiem Princzypessa. Ma rzesze fanek, które uwielbiają jej szczere opinie i bezkompromisowe sądy. Nie boi się mówić prawdy nawet, gdy nie wszystkim się ona podoba. Jednoczy kobiety, wspiera i motywuje je do działania i zmian w swoim życiu. Przekonuje je, by spełniały swoje marzenia. Uwielbia spędzać czas w swoim domu w Hiszpanii, ale uważa, że to na Mazurach słońce świeci tak, jak nigdzie na świecie. Pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza sportowymi samochodami, kocha też modę.

Anna Wrońska


Od 15 lat rozwija swoją karierę zawodową w branży mody luksusowej. Jest autorką e-booków oraz podcastów o biznesie w branży mody, rozwijaniu kariery i niezależności finansowej kobiet. Kocha podróże i piękne, luksusowe miejsca. Wierzy w manifestacje marzeń i afirmację. Prywatnie żona rapera Jurasa i mamą 3-letniego Oriona. W programie występuje w roli Przyjaciółki naszych Housewives.

„The Real Housewives” to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje „The Real Housewives” pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Holandii, na Węgrzech i w Grecji. „The Real Housewives Warszawa” będzie 35. edycja w globalnej rodzinie formatu.

Program na licencji NBCU produkowany jest przez Rochstar na zlecenie telewizji Polsat. Emisja jesienią w Polsacie.