Sierpień w Crime+Investigation Polsat

W sierpniu widzowie kanału Crime+Investigation Polsat w programie "Kobiety, które niosły śmierć" zbadają psychikę prawdziwych morderczyń. Graham Hill przedstawi w "Łowcy morderców" najbardziej szokujące sprawy ostatnich lat. W "Skandalu w więzieniu Parchman" zaś zapoznają się dramatycznym apelem o pomoc osadzonych.

W sierpniu widzowie kanału Crime+Investigation Polsat w programie „Kobiety, które niosły śmierć” zbadają psychikę prawdziwych morderczyń. Graham Hill przedstawi w „Łowcy morderców” najbardziej szokujące sprawy ostatnich lat. W „Skandalu w więzieniu Parchman” zaś zapoznają się dramatycznym apelem o pomoc osadzonych.

Kobiety, które niosły śmierć
Deadly Women s. 11
We wtorki o 22:00 od 1 sierpnia

Co sprawia, że ​​kobiety mordują? Czy można to przewidzieć już w dzieciństwie? A może to chciwość, zazdrość lub po prostu chęć zemsty uwalniają w nich najgorsze instynkty? Program „Kobiety, które niosły śmierć” bada psychikę prawdziwych morderczyń, aby znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Była profilerka FBI, Candice DeLong, opowiada o tym, co sprawia, że ​​matki, córki, a nawet babcie stają się zabójczyniami. Dzięki realistycznym inscenizacjom, kryminalistycznym dowodom i poważnym wywiadom ze świadkami i rodziną, widz zdobywa wszechstronną wiedzę na temat każdego z omawianych w programie przestępstw.
W tym sezonie poznamy m.in. kobiety, które zdecydowały się na brutalną zemstę z zazdrości oraz toksyczne małżeństwo, którego stałe kłótnie doprowadziły do jednego z najbardziej osobliwych śledztw w historii.

Łowca morderców
Murder Detective with Graham Hill s. 2
W czwartki o 21:00 od 10 sierpnia

Tytułowym „Łowcą morderców” w tej serii na Crime + Investigation jest były policyjny detektyw i kryminolog z Surrey, Graham Hill. W każdym odcinku wykorzystuje on metodologię śledczą, którą łączy z wiedzą kryminalistyczną i poufną. Dzięki temu pozwala widzom zrozumieć sposoby rozwiązywania przedstawianych spraw. Ponadto serial zawiera zeznania kluczowych świadków, nowe wywiady, opinie ekspertów z dziedzin kryminalistyki i psychologii oraz archiwalne nagrania. Program przenosi widzów w centrum dochodzenia, a także pozwala poznać od kuchni współczesne techniki rozwiązywania zbrodni.

Skandal w więzieniu Parchman
Exposing Parchman
W sobotę,12 sierpnia o 20:00

Osadzeni w więzieniu Parchman, ich bliscy, grupa nieustraszonych prawników i ekspertów oraz filantropijne ramię firmy Roc Nation podjęli się dramatycznej walki zreformowania systemu penitencjarnego w Mississippi. Ich działaniom przyglądają się twórcy serialu dokumentalnego „Skandal w więzieniu Parchman”.

Shawn „JAY Z” Carter, przedsiębiorca i filantrop Yo Gotti, Team Roc oraz grupa prawników stanęli na czele prawnej batalii o prawa obywatelskie. W tym serialu zajrzymy do zepsutego więzienia, poznamy jego haniebną historię i będziemy śledzić rozwój sprawy sądowej, w której drużyna marzeń atakuje niezwykle trudnego wroga z każdej strony.

Ktoś ma coś do ukrycia
Somebody’s Hiding Somenthing s. 2
W poniedziałki o 22:00 od 14 sierpnia

Kiedy tropy się urywają, a sprawa zamiera, tylko jedna rzecz trzyma detektywów przy życiu – przeczucie, że ktoś ma coś do ukrycia.
To nowy na antenie telewizji Crime+Investigation Polsat program dokumentalny, w którym widzowie dołączają do detektywów poszukujących osób, które mogą udzielić wskazówki do rozwikłania zagadki. Od pogrążonej w żałobie rodziny i przyjaciół po porzuconych kochanków i naocznych świadków – śledczy analizują każdy szczegół i rozbieżność, aby odkryć motyw morderstwa. Szuką też powodu, dla którego ktoś mógłby zataić kluczy dowód. To jak thriller psychologiczny czerpiący z prawdziwego życia, a każdy odcinek opowiada inną, prawdziwą historię morderstwa.

48 godzin
The First 48 s. 25
W piątki o 21:00 od 18 sierpnia

48 godzin – w medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę.
„48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

W najnowszych odcinkach detektywi będą badać sprawę zastrzelonego mężczyzny, który został porzucony na drodze. Śledztwo wykazuje, że denat popadł w konflikt z kimś na skraju załamania, próbując pokonać życiowe przeszkody. Wyjątkowo trudna okaże się także sprawa młodego ojca, który został zamordowany na imprezie w klubie. Wszyscy wiedzą, co się stało, lecz każdy nabiera wody w usta.