fot.: Pixabay

Lato w Polsacie i TV 4

TVP i TVN mają już gotową wakacyjną ramówkę. Letnie propozycje Polsatu są na razie owiane tajemnicą. -Pokażemy dużą nową ofertę filmową - zapowiada dyrektor programowa Nina Terentiew. Jedyną pewną nowością będzie cykl koncertów w największych miastach Polski pod nazwą Przebojowe lato 2007.

Wśród gwiazd na scenie pojawią się: Myslovitz, Kombii, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk i kabaret OTTO. Widzowie Polsatu zauważyli już jednak pewne zmiany w ramówce. Od poniedziałku do piątku w miejscu Gry w ciemno, pojawił się serial Strażnik Teksasu, a premierowe odcinki Świata według Kiepskich zastąpiły powtórki (od 1 odc.). W najbliższym czasie należy spodziewać się kolejnych korekt w programie.

Natomiast TV4 zakończyła już prace nad wakacyjna ofertą programową. W letniej ramówce – oprócz powtórek – pojawią się także premierowe odcinki programów i seriali. Od 07.06.07 Czwórka pokazuje pilotażowe odcinki Zamiany żon, reality show, w którym rodziny wymieniają się paniami domu. Stacja zapowiada też Beverly Hills 90210, serial o kalifornijskiej złotej młodzieży, który pokazywała niegdyś TVP i TVN. Oprócz tego TV 4 pokaże premierowe odcinki amerykańskiego serialu SF Kameleon, programu satyrycznego Czułe dranie i popularnonaukowego Galileo.

Źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna