fot.: Superstacja

Monika Goździalska w „The Real Housewives Warszawa” w Polsacie

Monika Goździalska, była prezenterka Superstacji i uczestniczka raelity show Big Brother wystąpi w nowym programie Telewizji Polsat - "The Real Housewives Warszawa".

Monika Goździalska, była prezenterka Superstacji i uczestniczka raelity show Big Brother wystąpi w nowym programie Telewizji Polsat – „The Real Housewives Warszawa”.

Monika Gożdzialska jest influencerką, modelką i businesswoman. Sławę zdobyła dzięki uczestnictwu w trzeciej edycji reality show „Big Brother” (TVN). Później wzięła też udział w edycji VIP emitowanej na antenie TV4 (program wygrał Jarosław Jakimowicz).

W późniejszym okresie była dyrektorką programową kanału To!TV (do niedawna Gold TV, stacja partnerska MWE Networks). Zarządzała ekipą, do której należeli między innymi Aleksander Sikora, Kasia Morawska i Paweł Kondrat. Prowadziła też programy na antenie stacji, w tym show kulinarny „To! Do garów”.

Goździalska jest doskonale znana widzom Grupy Polsat Plus. W 2020 roku zadebiutowała w programie „Z pierwszej strony” emitowanym na antenie Superstacji. Przygotowywała subiektywny przegląd prasy, a w późniejszym okresie rozmawiała również ze znanymi ludźmi ze świata rozrywki.

Uczestniczka „The Real Housewives Warszawa” odnosi również sukcesy na polu biznesowym. Stworzyła aplikację społecznościową dla właścicieli zwierząt. Petgram umożliwia utworzenie profilu pupila i połączenie go ze specjalną opaską GPS. Ponadto Monika Goździalska jest właścicielką marki odzieżowej niedopodrobienia.com.

„The Real Housewives Warszawa” – nowy program

Jedną z nowości jesiennej ramówki Telewizji Polsat będzie reality show „The Real Housewives Warszawa”. Widzowie poznają siedem kobiet, które osiągnęły sukces i żyją w otoczeniu prawdziwego luksusu.

Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy gdzie mieszkają, dowiemy się jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty? – skomentował dyrektor programowy i członek zarządu Polsatu, Edward Miszczak.

„The Real Housewives Warszawa” jesienią w Polsacie

Źródło: pomponik.pl