fot.: Polsat

Trwa casting do programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”

Ruszyły zdjęcia do kolejnej serii programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Wciąż trwa casting do show Telewizji Polsat.

Ruszyły zdjęcia do kolejnej serii programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Wciąż trwa casting do show Telewizji Polsat.

Pary z romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W tle prawdziwa miłość, różne przeciwności losu i nieocenione wsparcie najbliższych. To wszystko zobaczyli widzowie w pierwszym sezonie „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej”.

Ekspertka od weselnych zadań specjalnych Izabela Janachowska wraz ze swoją ekipą po raz drugi pomoże spełnić marzenia zakochanych o bajecznym weselu. Różowy wedding bus przemierzy Polskę, by wesprzeć narzeczonych w realizacji wymarzonej uroczystości.

Nagrania do programu właśnie ruszyły, jednak zakochani, którzy potrzebują pomocy w organizacji ślubu nadal mają szansę znaleźć się w programie. Casting trwa.

– Łączy Was niesamowite uczucie i silna miłość? Czujecie, że Wasza historia jest absolutnie wyjątkowa i to właśnie Wam powinniśmy pomóc w realizacji marzenia o najpiękniejszym ślubie? Jeżeli czujecie, że to właśnie do Was powinien przyjechać mój różowy bus, to koniecznie zgłaszajcie się do nas – zaprasza młode pary Izabela Janachowska.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” już wkrótce na antenie Polsatu