fot.: Golf Channel Polska

Stacja Michała Winnickiego w ofercie Polsat Media

Kanał przejęty przez Michała Winnickiego, Golf Channel Polska pozostaje w ofercie Polsat Media. Biuro bez zmian będzie odpowiedzialne za sprzedaż czasu reklamowego.

Kanał przejęty przez Michała Winnickiego, Golf Channel Polska pozostaje w ofercie Polsat Media. Biuro bez zmian będzie odpowiedzialne za sprzedaż czasu reklamowego.

7 czerwca nadawca Golf Channel Polska poinformował o zakończeniu nadawania kanału. Spółka w opublikowanym komunikacie napisała, że decyzja o rezygnacji z emisji stacji spowodowana była pandemią COVID-19 i narastającą niepewnością na rynkach finansowych. Kilka dni później Michał Winnicki poinformował, że postanowił kupić Golf Channel Polska.

Jestem niezmiernie dumny, że udało mi się bardzo szybko porozumieć z właścicielami Golf Zone i dopiąć transakcję w ciągu zaledwie kilku dni. Golf Channel Polska ma świetną dystrybucję u największych operatorów Polsat Box, Canal+, Netia, UPC Polska, Vectra i Multimedia, ale będziemy się starali w szybkim tempie wprowadzić go również do ofert mniejszych i średnich operatorów płatnej telewizji – powiedział Michał Winnicki.

Kontynuacja umowy z Polsat Media

Od 2017 roku za sprzedaż czasu reklamowego kanału Golf Channel Polska odpowiada Polsat Media. Telewizja po zmianie właściciela bez zmian pozostanie w portfolio biura reklamy. Będzie to pierwszy kanał Michała Winnickiego w ofercie Polsat Media.

Cieszymy się także na współpracę z biurem reklamy Polsat Media – dodaje Michał Winnicki, właściciel grupy MWE Networks.

Większość stacji grupy MWE Networks współpracuje z Biurem Reklamy TVP (m. in. Antena, Nuta TV i Power TV). Za sprzedaż reklam w Ultra TV 4K odpowiada TVN Media.

Golf Channel Polska
fot. Golf Channel Polska

Golf Channel Polska to sportowy kanał telewizyjny. Stacja pokazuje między innymi turnieje golfowe oraz magazyny tematyczne. Telewizja dostępna jest w Polsat Box (pozycja 123 i 343) i Netia TV (pozycja 79).