fot.: Canal+/Polsat/Maria Wytrykus

„Sortownia” już dostępna w Polsat Box Go i CANAL+ online

W serwisach Polsat Box Go i CANAL+ online zadebiutował serial "Sortownia". 16 czerwca produkcja będzie miała również premierę w telewizji.

W serwisach Polsat Box Go i CANAL+ online zadebiutował serial „Sortownia”. 16 czerwca produkcja będzie miała również premierę w telewizji.

„Sortownia” to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać. To nie tylko jego życiowa misja, ale też jedyna szansa na zapomnienie o demonach przeszłości.

W głównej roli Andrzej Chyra. Na ekranie partnerują mu: Olga Goldys, Jaśmina Polak oraz Natalia Jędruś. W serialu występują także między innymi Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Marcin Czarnik i Mariusz Bonaszewski.

W serwisach Polsat Box Go i CANAL+ online udostępniono już pierwsze dwa odcinki. Kolejne będą publikowane co piątek. Ponadto serial pokazywać będzie CANAL+ Premium i CANAL+ 4K ULTRA HD w piątki o godzinie 21:00. W późniejszym czasie planowana jest emisja produkcji w dostępnym za darmo kanale Grupy Polsat Plus.