Plus obniża cenę abonamentu ze 120 GB w pakiecie

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Obniżką został objęty również tzw. "Abonament rodzinny".

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Obniżką został objęty również tzw. „Abonament rodzinny”.

W ramach pakietu L klienci otrzymują 120 GB transmisji danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Ponadto abonenci mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

Abonament rodzinny również został objęty obniżką cenową, dając możliwość dodatkowej oszczędności. Drugi numer w abonamencie L został obniżony z 49 zł/mies. na 39 zł/mies. Niższa cena obowiązuje przez 2 lata przy równoczesnym zakupie smartfona. Decydując się na dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym można zaoszczędzić nawet 480 złotych przez dwa lata trwania umowy.

5G Ultra

5G Ultra to nowa usługa, dzięki której maksymalna prędkość pobierania może wynieść nawet 1 Gb/s. Aby osiągnąć takie wyniki, Plus wykorzystuje agregację trzech pasm: dwa pasma w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz warstwę 4G (1800 MHz). 5G Ultra jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich klientów Plusa i Plusha korzystających z ofert: Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na Kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na Kartę.