fot.: Polsat News

Zmiany w ramówce Polsat News. „Debata wyborcza” w paśmie „Państwa w państwie”

Od lipca zmiany w niedzielnej ramówce Polsat News. O godzinie 19:50 stacja będzie emitować nowy program "Debata wyborcza".

Od lipca zmiany w niedzielnej ramówce Polsat News. O godzinie 19:50 stacja będzie emitować nowy program „Debata wyborcza”.

„Debata wyborcza” będzie podsumowywała przygotowania do kampanii wyborczych czołowych partii politycznych. Program prowadzić będzie aktualny gospodarz „Nowego tygodnia”, Wojciech Dąbrowski.

Politycy na dobre już rozpoczęli kampanię wyborczą, spotykają się z wyborcami, organizują konwencje programowe, świat polityki żyje już wyborami. W przestrzeni medialnej aż wrze od emocji i argumentów. Zbierzemy, uporządkujemy i przedstawimy widzom pełen obraz w programie „Debata wyborcza” – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Następnie, o godzinie 21:00 widzowie Polsat News będą mogli obejrzeć „Raport dnia”. Magazyn aktualnie jest emitowany od poniedziałku do soboty. Prowadzącymi są Marta Budzyńska i Monika Gawrońska.

Ten program bardzo się widzom spodobał. To kwintesencja tego, co się wydarzyło w Polsce i na świecie. W dynamicznej i nowoczesnej formule, także z komentarzami z social mediów i prognozą pogody – dodaje Dorota Gawryluk.

„Debata wyborcza” będzie emitowana w paśmie „Państwa w państwie”. Program udaje się na wakacyjną przerwę. Natomiast „Raport dnia” zastąpi emitowany od września ubiegłego roku „Nowy tydzień”.