fot.: Polsat/Bogdan Bogielczyk

Finał serialu „Pierwsza miłość”. Kolejny sezon jesienią w Polsacie

W środę, 14 czerwca Telewizja Polsat pokaże ostatni odcinek serialu "Pierwsza miłość".

W środę, 14 czerwca Telewizja Polsat pokaże ostatni odcinek serialu „Pierwsza miłość”.

Widzowie finałowego odcinka serialu „Pierwsza miłość” odwiedzą Wadlewo. Trwają tam przygotowania do ślubu Romana i Celiny. Zakochani razem ze Śmiałkami omawiają ostatnie szczegóły. W tle jednak wydarzy się coś niespodziewanego. Ewelina po kryjomu pozna tajemnicę Bartka i Emilki.

Ponadto Kazanowa dowie się, że Andrzejek wpadł w złe towarzystwo. Najstarszy syn ma dostęp do broni palnej, a w pokoju ukrywa słowik pełen gotówki. Śledztwo przeprowadzą Seweryn i Olek. Natomiast w klinice, Grażyna szuka dowodów na zaniedbania doktora Nowaczyka. Bizneswoman dowie się czegoś, co może pogrążyć lekarza.

Kiedy nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość”?

Wiadomo już, że Telewizja Polsat będzie kontynuować produkcję serialu. „Pierwsza miłość” powróci już jesienią na główną antenę grupy. Stacja jednak nie ujawnia, jakie wątki zobaczymy w nowym sezonie. 3640. odcinek kończy się jedynie krótką zapowiedzią tego, co wydarzy się w pierwszym epizodzie po przerwie.

Latem Polsat nie będzie pokazywać powtórek „Pierwszej miłości”. O godzinie 16:35 widzowie głównej anteny zobaczą powtórki paradokumentu „Gliniarze”, a o 17:45 nowe odcinki „Sekretów rodziny”.

Serial „Pierwsza miłość” można oglądać w internecie za darmo w Polsat Go oraz przedpremierowo w Polsat Box Go.