fot.: Polsat

„Najsłynniejsze ucieczki” od 18 czerwca w Czwórce

Od 18 czerwca telewizyjna Czwórka emitować będzie serię dokumentalną "Najsłynniejsze ucieczki". Będę to historie niesamowitych prób wydostania się zza krat.

Od 18 czerwca telewizyjna Czwórka emitować będzie serię dokumentalną „Najsłynniejsze ucieczki”. Będę to historie niesamowitych prób wydostania się zza krat.

W odcinkach nie będzie brakować rekonstrukcji i efektów specjalnym. Pojawią się także relacje więźniów i zbiegów, które uszczegółowią obraz wydarzeń.

Każdy odcinek poświęcony jest jednej z głośnych spraw – począwszy od misternego planu i trasy ucieczki aż po przebieg poszukiwań i pościgu za zbiegami – a każda z nich to dowód na to, jak niewyobrażalną inwencją i wytrwałością może się wykazać człowiek owładnięty pragnieniem wydostania się na wolność.

Gospodarzem cyklu jest Morgan Freeman, laureat Oscara i twórca wielu niezapomnianych kreacji aktorskich, m.in. Reda w filmie „Skazani na Shawshank”, opowiadającym o genialnym planie ucieczki, z którym równać się może niejedna z historii ukazanych w programie.

Emisja: niedziela, 18 czerwca 7:55 w Czwórce