fot.: Polsat

Michał Figurski ponownie w Polsacie. Poprowadzi reality show

Michał Figurski będzie prowadzić reality show "Temptation Island Polska". Nagrania do programu rozpoczną się już w lipcu.

Michał Figurski będzie prowadzić reality show „Temptation Island Polska”. Nagrania do programu rozpoczną się już w lipcu.

Michał Figurski to popularny dziennikarz, prezenter radiowy, producent telewizyjny oraz założyciel fundacji Najsłodsi. Prowadził swoje audycje w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych, między innymi „Poranny WF” z Kubą Wojewódzkim w Eska Rock. Był również prowadzącym takich programów jak „Jazda figurowa” (TV4), „Szrot lista” (Polsat Play) czy „WidziMiSię” (Polsat News 2).

Wielka telewizyjna stacja, mocno dyskusyjny prowadzący, niezwykle ekscentryczny format i rajska wyspa, a w tle prawdziwe historie normalnych ludzi. Nigdy jeszcze nie słyszałem o takim połączeniu, dlatego decyzja o wzięciu udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu nie nastręczała dylematów. Poprowadzenie „Temptation Island Polska” będzie dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale dla kogoś, kto często miewał pod tak zwaną górkę, będzie to kolejny szczyt do zdobycia. Przed kamerę telewizyjną wracam po wielu latach, ale ponoć ten, który wraca, jest zawsze inny, niż ten, który odszedł. Przede mną kolejna fascynująca podróż – mówi Michał Figurski, prowadzący „Temptation Island Polska”.

Temptation Island – zasady

„Temptation Island” to format, w którym biorą udział osoby będące w związku oraz single i singielki. W programie kochające się pary zostają rozdzielone. Kobiety trafiają do jednej willi, a mężczyźni do drugiej. Następnie dołączają do nich osoby szukające miłości przeciwnej płci. Pary mogą podglądać, co robi ich druga połówka w willi.