fot.: TV4

Patryk Cebulski w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”

Już 1 czerwca w programie "Łowcy skarbów. Kto da więcej?" wystąpi Patryk Cebulski. Aktor postanowił sprzedać przedmiot, aby pomóc w zbiórce środków na leczenie małej Hani, cierpiącej na rzadką i ciężką chorobę – zespół Jouberta.

Już 1 czerwca w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” wystąpi Patryk Cebulski. Aktor postanowił sprzedać przedmiot, aby pomóc w zbiórce środków na leczenie małej Hani, cierpiącej na rzadką i ciężką chorobę – zespół Jouberta.

Patryk Cebulski, aktor znany z seriali „Kurierzy” TV Puls i „Kuchnia” Telewizji Polsat, wystawił na aukcję profesjonalną amerykańską kulę bowlingową Black Diamond słynnej firmy Brunswick, pochodzącą z przełomu lat 60. i 70. Jest to jedyna w Polsce kula tego modelu i z tego okresu.

Historia gry w kręgle sięga starożytnego Egiptu. Była to bardzo popularna rozrywka w średniowieczu. O kręglach i zawodowym bowlingu oraz sprzęcie do gry, w tym kuli licytowanej w programie opowie Krystyna Łuczak-Surówka. Historyczka i krytyczka designu, wykładowczyni warszawskiej ASP, kuratorka wystaw i kolekcjonerka polskiego wzornictw dokona wyceny eksponatu. Zaś sam przedmiot licytować będą: Arkadiusz Woźniak, Paweł Papaj, Marcin Furtak, Łukasz Barucha i Krzysztof Kobyliński.

Młody aktor doskonale się przygotował do licytacji i zrobił duże wrażenie na Łowcach, wprost zasypując ich informacjami i ciekawostkami na temat kuli oraz wszystkiego co z kręglami związane, wykazując się jednocześnie talentem na zupełnie nowym polu. Jego umiejętność opowiadania i zareklamowania licytowanego skarbu sprawiła, że ostateczna kwota przerosła jego najśmielsze oczekiwania i wycenę ekspertki – informuje nadawca w komunikacie prasowym.

Patryk Cebulski - Łowcy skarbów

Odcinek z Patrykiem Cebulskim już w czwartek, 1 czerwca o godzinie 18:00 w TV4.