Wianki 2007 w Polsacie

W sobotę, 23.06, o godz. 20.00 Polsat zaprasza na transmisję \"na żywo\" z koncertu Wianki 2007, zorganizowanego w ramach obchodów 750-lecia lokacji Krakowa. Gospodarzami imprezy będą: Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. Na scenie pojawią się największe zagraniczne i polskie gwiazdy lat 80-tych.

W sobotę, 23.06, o godz. 20.00 Polsat zaprasza na transmisję \”na żywo\” z koncertu Wianki 2007, zorganizowanego w ramach obchodów 750-lecia lokacji Krakowa. Gospodarzami imprezy będą: Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. Na scenie pojawią się największe zagraniczne i polskie gwiazdy lat 80-tych.

Wianki to tradycyjnie wielka impreza plenerowa, nawiązująca do obchodów Nocy Świętojańskiej. Co roku tłumy krakowian zbierają się na Bulwarach Wiślanych przy Wawelu, by słuchać koncertów, oglądać widowiska plenerowe, pokaz sztucznych ogni oraz wspólnie się bawić.

23.6.07 bulwary przy zakolu Wisły, u stóp Wawelu zamienią się w największą dyskotekę swiata. Na wielkiej, nowoczesnej scenie, która powstaje vis a vis Zamku Królewskiego, pojawią się największe gwiazdy zagraniczne i polskie lat 80-tych. W ich, oryginalnym wykonaniu usłyszymy przeboje tamtych lat: Alphaville (Forever Young, Big in Japan), Desireless (Voyage Voyage, Chercher L\’Amour Fou), Gazebo (I Like Chopin, Lunatic), Lombard (Przeżyj to sam, Szklana pogoda), Róże Europy (List do Gertrudy Burgund), Mr. Z\’ oob (Mój jest ten kawałek podłogi) i m.in. Daab (W moim ogrodzie) oraz prawdopodobnie Belinda Carlisle (La Luna, Circle In the Sand, California\”) lub Bananarama (Venus). Emocje sięgną zenitu podczas autorskiego, 20-minutowego spektaklu pirotechnicznego!

Źródło: Polsat