Premiera teledysku „Rafi” promującego nowy serial Telewizji Polsat [WIDEO]

W serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do piosenki Pawła Domagały który będzie motywem przewodnim nowego serialu Polsatu.

W serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do piosenki Pawła Domagały który będzie motywem przewodnim nowego serialu Polsatu.

Rafi” jest utworem z najnowszej płyty Domagały „Narnia”. Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Utwór ten będzie głównym motywem muzycznym do nowego komediodramatu Polsatu o tym samym tytule. Jak mówią twórcy, to komediodramat z elementami metafizyki.

Serialowy Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. W obsadzie między innymi: Zuzanna Grabowska, Anna Cieślak, Paweł Domagała, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Danuta Stenka.

To jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami. Na pomysł „Rafiego” wpadliśmy razem z Zuzanną Grabowską – mówi Paweł Domagała.

Zależało nam, by klip współgrał z atmosferą serialu – magiczną, pełną radości i nadziei. Dlatego też nakręciła go ekipa serialu. Reżyserem jest Wiktor Prokopowicz (drugi reżyser), a za zdjęcia odpowiada Maciej Tarapacz (autor zdjęć). Świetnie nam się współpracowało przy serialu, cała ekipa dała z siebie wszystko, a może nawet więcej. Potraktowali „Rafiego” jak swój własny projekt, za co jesteśmy im z Zuzą bardzo wdzięczni – mówi Paweł Domagała.

Premiera odbędzie się jesienią 2023 roku w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Pomysłodawcami serialu są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, a reżyseruje Bartosz Prokopowicz. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP.