fot.: Polsat News

„Nowy dzień” ponownie na Polsat SuperHit Festiwal. Kto poprowadzi?

W dniach 26-28 maja w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal. Relacje z wydarzenia pojawią się na antenie Polsat News.

W dniach 26-28 maja w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal. Relacje z wydarzenia pojawią się na antenie Polsat News.

W weekend Polsat News przeniesie studio porannego pasma „Nowy dzień” do Sopotu. Prowadzący porozmawiają z gwiazdami i prowadzącymi Polsat SuperHit Festiwal. Nie zabraknie też relacji zza kulis sopockiego amfiteatru. „Nowy dzień” poprowadzą Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz.

Będziemy w Sopocie, proszę państwa. Przecież to będzie wspaniały weekend z Polsatem. Polsat SuperHit Festiwal – 20 lat minęło, jak jeden dzień. Wspaniali artyści, wiele niespodzianek – zapowiedział Mariusz Abramowicz.

Robin Jesse
W poprzednich latach „Nowy dzień” nadawano również z Sopotu – fot. Polsat News

Widzowie porannego pasma jak zawsze mogą liczyć na najświeższe informacje z Polski i ze świata, prognozę pogody, czy też przegląd wydarzeń sportowych. Pojawią się też rozmowy na inne tematy niż te związane z Polsat SuperHit Festiwal.

Sopot 2022
Rozmowa o „Zwolnionych z teorii” – fot. Polsat News

W tym roku pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal widzowie zobaczą jubileusze Mazowsza, Dawida Kwiatkowskiego i Bajm. Ponadto wystąpią artyści najczęściej grani w polskich rozgłośniach radiowych. W sobotę odbędzie się koncert jubileuszowy „20 lat festiwali Polsatu w Sopocie”. Trzeciego dnia tradycyjny Sopocki Hit Kabaretowy.

„Nowy dzień” codziennie od godziny 5:59 w Polsat News i głównym Polsacie.