Czerwiec w Crime+Investigation Polsat

Zbliżające się lato sprzyja dalekim podróżom. W czerwcu widzowie Crime+Investigation Polsat udadzą się do Nowego Jorku w programie "Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square". Zobaczą także nowe odcinki "Morderczych związków", sprawdzą też, co dzieje się za miastem - w poniedziałki oglądając "Zbrodnię na prowincji".

Zbliżające się lato sprzyja dalekim podróżom. W czerwcu widzowie Crime+Investigation Polsat udadzą się do Nowego Jorku w programie „Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square”. Zobaczą także nowe odcinki „Morderczych związków”, sprawdzą też, co dzieje się za miastem – w poniedziałki oglądając „Zbrodnię na prowincji”.

Program dokumentalny „Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square” zagłębia się w trwającą od dziesięcioleci podróż detektywa Roberta Anzilottiego, który pracuje nad wymierzeniem sprawiedliwości ofiarom spraw powiązanych z seryjnym mordercą Richardem Cottinghamem. Program odkrywa kulisy tej szokującej sprawy, badając związek między dwoma mężczyznami, którego punktem kulminacyjnym były niedawne wyznania Cottinghama, które trafiły na pierwsze strony gazet. Emisja dwuodcinkowego programu w czwartki o godzinie 22:00 na Crime+Investigation Polsat, od 22 czerwca.

„Mordercze związki” to program poświęcony autentycznym zbrodniom. Koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa – kiedy ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek. Kobiety giną z rąk swoich partnerów częściej niż z rąk innych sprawców. W przypadku mężczyzn bardziej prawdopodobne jest, że ich zabójcą będzie przyjaciel lub znajomy, ale na drugim miejscu wrogich im osób jest żona. Emisja we wtorki o 21:00 od 6 czerwca na Crime+Investigation Polsat.

Część z nas marzy o życiu na wsi. O przyjaznych uśmiechach i rozmowach z sąsiadami, podczas gdy dzieci biegają po ogrodzie za piłką. Zbrodnia jest coś, o czym słyszysz tylko w wiadomościach, ale w niektórych małych miejscowościach ma miejsce wydarzenie, które wszystko zmienia: morderstwo. Seria dokumentalna „Zbrodnia na prowincji” śledzi historie, w których sąsiedzi wywracają życie swojej społeczności do góry nogami. Autorzy ujawniają okoliczności morderstw, do których doszło z dala od zgiełku wielkich miast. Program będzie można oglądać od 12 czerwca, w poniedziałki o godzinie 21:00.