fot.: Polsat/materiały prasowe

Finał Ligi Mistrzów UEFA za darmo w otwartym Polsacie

Telewizja Polsat przygotowała niespodziankę dla widzów.

Telewizja Polsat przygotowała niespodziankę dla widzów.

Polsat otwarty pokaże za darmo wielki finał Ligi Mistrzów UEFA. Starcie pomiędzy Manchesterem City i Interem Mediolan odbędzie się w Stambule. Mecz rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca o godzinie 21:00. Wcześniej, bo od 20:00 w otwartym Polsacie będzie nadawane studio przedmeczowe. Mecz z dłuższym studiem przedmeczowym i pomeczowym oraz analizami w przerwie będzie emitowany na antenie płatnego Polsat Sport Premium 1.

Polsat otwarty można oglądać za darmo w internecie w usłudze Polsat Go. Wystarczy założyć konto w aplikacji.

Telewizja Polska, która w ubiegłych latach transmitowała finał w TVP1, pokaże spotkanie w TVP Sport. Ma to związek z trwającym wtedy festiwalem w Opolu i koncertami emitowanymi na głównej antenie. Publiczny nadawca, którego sublicencja na emisję środowych spotkań Ligi Mistrzów UEFA wygasa z końcem tego sezonu, nie zdecydował się na nadanie meczu w telewizyjnej Dwójce.

Ostatnio Polsat emitował finał Ligi Mistrzów UEFA w 2019 roku. W ostatnich latach trwania kontraktu z UEFA stacja transmitowała głównie na antenie otwartej mecze o Superpuchar UEFA. Pozostałe spotkania były zakodowane, transmisja tylko w kanałach Polsat Sport Premium.