Plus ze specjalnymi promocjami z okazji 25-lecia wspierania siatkarzy

Plus,  sponsor Polskiej Siatkówki wprowadza dla swoich klientów promocje, dzięki którym będą mogli wspierać naszą kadrę narodową na meczach rozgrywanych w naszym kraju. Ma to związek z Jubileuszem 25-lecia współpracy z Polską Siatkówką.

Plus,  sponsor Polskiej Siatkówki wprowadza dla swoich klientów promocje, dzięki którym będą mogli wspierać naszą kadrę narodową na meczach rozgrywanych w naszym kraju. Ma to związek z Jubileuszem 25-lecia współpracy z Polską Siatkówką.

Już jest dostępna specjalna promocja, w której można otrzymać upominek w postaci biletów na mecze towarzyskie reprezentacji Polski mężczyzn rozgrywane 25-26 maja w Katowicach i Sosnowcu.
Z promocji „Siatkówka Katowice” mogą skorzystać klienci, którzy podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę na abonament oraz użytkownicy ofert mix i na kartę, którzy przeniosą swój numer do oferty abonamentowej. Upominkiem za wybranie abonamentu za minimum 69 zł (59 zł z e-fakturą) są dwa bilety na jeden z meczów towarzyskich:
1. Mecz Alei Gwiazd Siatkówki Polska – Niemcy, Katowice, Hala Spodek, czwartek 25.05.2023 godz. 20:30
2. Mecz reprezentacji mężczyzn Polska – Niemcy, Sosnowiec, ArcelorMittal Park, piątek 26.05.2023 godz. 17:30
Z promocji można skorzystać wyłącznie w trzech punktach sprzedaży w Katowicach:
• Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box przy ul. Warszawskiej 1,
• Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Galerii Katowickiej przy ul. 3 Maja 30,
• Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229.

Zniżki na bilety na mecze dla klientów Plusa

Jak co roku klienci Plusa mają też możliwość zakupu ze zniżką biletów na rozgrywane w Polsce mecze naszych siatkarskich reprezentacji. Aby skorzystać z promocji „Zniżki na mecze siatkówki” należy na numer 80150 wysłać bezpłatnego SMS-a z odpowiednim hasłem. Harmonogram meczów oraz wykaz haseł uprawniających do zniżki na konkretne dni i spotkania jest dostępny na stronie www.plus.pl/siatkowka. Można otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do zakupu maksymalnie do sześciu biletów, a promocyjna zniżka to 25% na bilety na mecze w ramach Finałów Siatkarskiej Ligi Narodów i 15% na bilety na wszystkie pozostałe mecze Reprezentacji Polski mężczyzn lub kobiet wskazane we wspomnianym harmonogramie. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.