fot.: Polsat

Polsat przenosi seriale „Sługa narodu” i „Rodzina na Maxa” do TV4

Ważna informacja dla fanów seriali "Sługa narodu" i "Rodzina na Maxa". Finałowe odcinki tych produkcji pokaże TV4.

Ważna informacja dla fanów seriali „Sługa narodu” i „Rodzina na Maxa”. Finałowe odcinki tych produkcji pokaże TV4.

Już w najbliższą sobotę, 20 maja seriale „Sługa Narodu” oraz „Rodzina na Maxa” pokaże telewizyjna Czwórka. Ostatnie dwa odcinki „Sługi Narodu” wyemitowane zostaną w o godzinie 20:00, a następnie o 21:00 widzowie zobaczą także dwa finałowe odcinki „Rodziny na Maxa”.

TV4 to ogólnodostępny kanał Grupy Polsat Plus. Jest dostępny w darmowym MUX2, a także we wszystkich sieciach kablowych i satelitarnych. Czwórka jest objęta obowiązkiem „must carry, must offer”. Pozycja TV4 w Polsat Box to 2, w Platformie Canal+ to 8, a w Netia TV – 11. Stacja dostępna jest również w internecie. Informacje, gdzie oglądać TV4, można znaleźć w zakładce Kanały TV.

Zmiany kanału i emisji seriali wynika z transmisji meczu w otwartym Polsacie. 20 maja o godzinie 20:15 widzowie stacji obejrzą finał Ligi Mistrzów CEV siatkarzy z udziałem dwóch polskich drużyn. Na parkiecie zmierzą się Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel.

„Sługa narodu” w sobotę od godziny 20:00, a od 21:00 „Rodzina na Maxa” w TV4. Mecz Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel o godzinie 20:15 w Polsacie.