Oskar Cyms wygrał „Twoja twarz brzmi znajomo”. Będzie kolejna edycja!

Oskar Cyms wygrał 18. edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego finałowe wcielenie w Duncana Laurence podbiło serca jurorów.

Oskar Cyms wygrał 18. edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jego finałowe wcielenie w Duncana Laurence podbiło serca jurorów.

Piosenkarz Oskar Cyms zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej po dziewięciu odcinkach. Trzykrotnie triumfował: jako Eminem, Michael David Rosenberg z Passenger i Robert Gawliński z zespołu Wilki.

W finale muzyk wcielił się w zwycięzcę Eurowizji w 2019 roku, którym był Duncan Laurence. Cyms wykonał utwór „Arcade”. Występ zaczarował jurorów, Robert Janowski nie mógł wydobyć z siebie głosu.

Oskar Cyms

Drugie miejsce zajęła Daria, która w finale postawiła na piosenkę Jessie J – „Do It Like A Dude”. Julia Kamińska zajęła trzecie miejsce. W finale zaprezentowała się jako Kora i zaśpiewała „Krakowski spleen”. Natomiast Natalia Janoszek uplasowała się na czwartej pozycji.

Daria

Specjalne występy

W finale nie mogło zabraknąć wspólnego wykonania finalistów. Odcinek otworzył występ Spice Girls – „Spice Up Your Life”. Ponadto widzowie zobaczyli, jak Kasia Kołeczek i Piotr Stramowski wyglądają jako Adolf Dymsza i Eugeniusz Bodo. Natomiast Krzysztof Ibisz i Daniel Jaroszek zaśpiewali dyskotekowe country zespołu Rednex, utwór „Cotton Eye Joe”.