„Wydarzenia” na Instagramie. Kulisy pracy reporterów

W maju Telewizja Polsat uruchomiła nowy profil w serwisie Instagram. W medium społecznościowym redakcja programu "Wydarzenia" publikuje m.in. kulisy pracy dziennikarzy programu informacyjnego.

W maju Telewizja Polsat uruchomiła nowy profil w serwisie Instagram. W medium społecznościowym redakcja programu „Wydarzenia” publikuje m.in. kulisy pracy dziennikarzy programu informacyjnego.

Profil na instagramie można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę wydarzenia.polsat. Publikowane są tam między innymi sylwetki prowadzących „Wydarzenia”. Ponadto dziennikarze opowiadają, jakie materiały pojawią się w głównym wydaniu dziennika. Nie brakuje też zakulisowych zdjęć z pracy reporterów, a także zabawnych fotografii z gospodarzami serwisu, m.in. Dorotą Gawryluk.

TikTok Wydarzeń 24

Redakcja informacyjna Telewizji Polsat aktywnie działa w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu ruszył profil Wydarzeń 24 na TikToku. Oprócz materiałów z anteny kanału, w serwisie można znaleźć również specjalne filmiki z udziałem gwiazd stacji. Najczęściej wyświetlany tiktok ma niemal pół miliona wyświetleń.

Wydarzenia 24 na TikToku
fot. Wydarzenia 24

W 2020 roku popularny w serwisie TikTok był trend z Dorotą Gawryluk. Tekst powitania był używany w zabawnych materiałach na temat prezentowania informacji przyjaciołom i bliskim, podsumowania jakiejś sytuacji.

Środa, 26 sierpnia, Dorota Gawryluk witam państwa i zapraszam na „Wydarzenia” – ten tekst został wykorzystany w trendzie na TikToku.

Dźwięk został wykorzystany w kilku tysiącach filmików i zyskał milionowe zasięgi.

@adafijal Kiedy koleżanka mówi, że ma nowego chłopaka i obiecałaś nie mówić nikomu 😅😉 Oznacz kogoś kto lubi plotki 😁 😇 #wpadkiady #gossipgirl #naszsekret ♬ Wit Kasperek witk – Wit