fot.: Polsat
zdjęcia

Koronacja Króla Karola III. Laskowska, Sokołowski i Dzięgielewski w wydaniu specjalnym

6 maja miało miejsce historyczne wydarzenie. W Wielkiej Brytanii odbyła się koronacja Króla Karola III. Polsat News tego dnia zaprosił widzów na specjalne wydanie "W rytmie dnia".

6 maja miało miejsce historyczne wydarzenie. W Wielkiej Brytanii odbyła się koronacja Króla Karola III. Polsat News tego dnia zaprosił widzów na specjalne wydanie „W rytmie dnia”.

Już przez cały tydzień poprzedzający koronację Polsat News informował o wydarzeniach w Londynie. Do stolicy Wielkiej Brytanii poleciał Stanisław Wryk. Ponadto 5 maja w programie „Dzień na świecie” Agnieszka Laskowska rozmawiała z córką chrzestną Karola III, Indią Hicks.

W dniu koronacji, 6 maja już od godziny 5:59 w „Nowym dniu” informowano, co dzieje się w Londynie. Nie brakowało też materiałów o historii monarchii, a wśród nich reportaż Marcina Piotra Wrony z „Raportu dnia” o Karolu III. Gospodarze porannego pasma rozmawiali m.in. z dr Aleksandrą Podgórniak-Musi.

Piotr Jędrzejek
Gospodarzem „Nowego dnia” był m.in. Piotr Jędrzejek – fot. Polsat
Stanisław Wryk
Wydarzenia w Londynie relacjonował Stanisław Wryk – fot. Polsat News
Kamil Dzięgielewski
Kamil Dzięgielewski w „Nowym dniu” – fot. Polsat News
Aleksandra Musi
Rozmowa z Alekandrą Podgórniak-Musi – fot. Polsat News

O godzinie 11:00 rozpoczęło się wydanie specjalne. Program prowadzili wspólnie Agnieszka Laskowska i Igor Sokołowski. Ponadto specjalny raport przy ścianie wizyjnej prezentował reporter „Wydarzeń”, Kamil Dzięgielewski. W wydaniu specjalnym pokazano m.in. rozmowę Dawida Stysia z Anną Clunes, Ambasadorem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Polsce.

Igor Sokołowski i Agnieszka Laskowska
Specjalne wydanie prowadzili Agnieszka Laskowska i Igor Sokołowski – fot. Polsat News
Dawid Styś
Dawid Styś rozmawiał z Anną Clunes – fot. Polsat News
Kamil Dzięgielewski
Kamil Dzięgielewski – fot. Polsat News
Dawid Styś
Dawid Styś – fot. Polsat News

Karol III jest następcą Elżbiety II. Królowa zmarła 8 września 2022 roku. Tę smutną informację przekazał widzom głównego Polsatu, Polsat News i Wydarzeń 24 Bogdan Rymanowski.