fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi?

Wiadomo już, kto wystąpi podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023. Bilety na trzydniowe wydarzenia wciąż są dostępne.

Wiadomo już, kto wystąpi podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023. Bilety na trzydniowe wydarzenia wciąż są dostępne.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie w dniach 26-28 maja w Operze Leśnej. Pierwszego dnia widzowie zobaczą jubileusze Mazowsza, Dawida Kwiatkowskiego i Bajm, a także koncerty Radiowy Przebój Roku i Koncert Platynowy. Drugiego dnia w Operze Leśnej będzie miał miejsce jubileusz 20-lecia festiwalów Polsatu w Sopocie. Ostatniego dnia tradycyjnie zorganizowany zostanie Sopocki Hit Kabaretowy.

Doda, Smolasty i Sara James

26 maja widzowie zobaczą gwiazdy, które sprzedały najwięcej płyt oraz artystów, którzy byli najczęściej grani w stacjach radiowych. Podczas Koncertu Platynowego wystąpią: Agnieszka Chylińska, Doda, Smolasty, Tribbs, a także Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski. Podczas Radiowego Przeboju Roku na scenie pojawią się: bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool oraz Sara James.

Pierwszego dnia Polsat Super Hit Festiwalu odbędą się też jubileusze gwiazd i zespołów. 75-lecie świętować będzie Mazowsze, a 10-lecie Dawid Kwiatkowski. Na finał wielkie, 45. urodziny Bajm. Beata Kozidrak na jubileusz zaprosiła m.in. Oskara Cymsa, Mirosława Kalisiewicz i Kabaret K2.

Od TOPtrendy do Polsat SuperHit Festiwal

W lipcu 2003 roku odbyła się pierwsza edycja koncertu TOPtrendy. Po 20 latach Telewizja Polsat nadal obecna jest na deskach sopockiego amfiteatru. Z tej okazji stacja zaprasza na jubileuszowy koncert. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, LemON, Michał Szpak, Kayah, Paweł Domagała, Alicja Majewska i Michał Wiśniewski.

Ponadto drugiego dnia Festiwalu stacja zaprasza na minirecitale: Golec uOrkiestra i Gromee – 25 lat na scenie, IRA – 35 lat na scenie, a także Maciej Maleńczuk – 40 lat na scenie.

Kabarety na żywo

W niedzielny wieczór nie zabraknie dobrego humoru. 28 maja odbędzie się Sopocki Hit Kabaretowy. W tym roku w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Kabaret K2, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 – bilety

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2023 są nadal dostępne. Cena wejściówki jest różna w zależności od festiwalowego dnia. Najtańsze bilety można nabyć już za 70 złotych. Można je kupić na stronie biletyna.pl.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od 26 do 28 maja w Telewizji Polsat i w Sopocie.