Wojciech Modest Amaro gościnnie w serialu „Lulu”

W środę 26 kwietnia o godzinie 20:05 i 20:35 w Polsacie kolejne dwa odcinki „Lulu”. W pierwszym z nich wystąpi Wojciech Modest Amaro, który dał poznać się widzom w programach Polsatu „Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia” i „Top Chef”. Wiemy, kogo zagra jeden z najlepszych polskich kucharzy!

W środę 26 kwietnia o godzinie 20:05 i 20:35 w Polsacie kolejne dwa odcinki „Lulu”. W pierwszym z nich wystąpi Wojciech Modest Amaro, który dał poznać się widzom w programach Polsatu „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia” i „Top Chef”. Wiemy, kogo zagra jeden z najlepszych polskich kucharzy!

 

Podczas gdy Jacek (Przemysław Sadowski) rozpoczyna negocjacje w sprawie kupiona lokalu na kawiarnię dla Lulu (Anna Dereszowska), Andrzej (Michał Czernecki) zaprasza jego żonę na romantyczny wypad do Paryża. Zanim do tego dojdzie Lulu musi zrealizować zlecenia. Dostaje zamówienie na weselny tort. Matka (w tej roli Aldona Orman) przyszłej panny młodej wybrała innego, bardziej znanego cukiernika, Amaro (w tej roli Wojciech Modest Amaro) i w tajemnicy przed córką prosi, żeby Lulu celowo zepsuła tort degustacyjny. Olga (Grażyna Sobocińska) ciągle mieszka u Tadka (Andrzej Kłak), ale napięcia między nią a jego matką nie znikają.

„Lulu”, dwa odcinki, w środę 26 kwietnia od godziny 20:05 w Polsacie