Polski finał siatkarskiej Ligi Mistrzów w otwartym Polsacie. Gdzie oglądać?

Telewizja Polsat przygotowała niespodziankę dla swoich widzów. Na otwartej antenie Polsat pokaże wielki finał Ligi Mistrzów mężczyzn.

Telewizja Polsat przygotowała niespodziankę dla swoich widzów. Na otwartej antenie Polsat pokaże wielki finał Ligi Mistrzów mężczyzn.

O transmisji meczu jako pierwszy poinformował na Twitterze Jerzy Mielewski, dziennikarz Polsatu Sport. Decyzję podjęły władze stacji.

https://twitter.com/Mielewski/status/1648336967262691332?s=20

Liga Mistrzów siatkarzy – kto zagra w finale?

W rozgrywanym w Turynie meczu finałowym po raz pierwszy w historii zagrają dwa polskie zespoły – Jastrzębski Węgiel oraz obrońcy tytułu, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.  Kędzierzyńska drużyna dwa razy z rzędu wygrała prestiżowe, europejskie rozgrywki. Teraz będzie broniła ponownie swojego trofeum w tzw. „super finale”.  Mecz odbędzie się w sobotę, 20 maja o godzinie 20:30. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport. W tej drugiej stacji wcześniej tego samego dnia będzie transmisja finałowego spotkania Ligi Mistrzyń.

https://twitter.com/CEVolleyballCL/status/1647631324121899010?s=20

Gdzie oglądać za darmo Polsat?

Polsat można oglądać za darmo w aplikacji Polsat Go. Aby dowiedzieć się, jak oglądać kanały telewizyjne w internecie za darmo, sprawdź nasz poradnik!