fot.: Crime+Investigation Polsat

„Tajemnice pokoju przesłuchań” i „Zbrodnia prawie doskonała”. Maj w Crime+Investigation Polsat

W maju widzowie Crime+Investigation Polsat poznają "Zabójczy duet seryjnych morderców". Zgłębią też "Tajemnice pokoju przesłuchań" i dowiedzą się, co to jest "Zbrodnia prawie doskonała".

W maju widzowie Crime+Investigation Polsat poznają „Zabójczy duet seryjnych morderców”. Zgłębią też „Tajemnice pokoju przesłuchań” i dowiedzą się, co to jest „Zbrodnia prawie doskonała”.

W ciągu dekady dwóch seryjnych morderców terroryzowało, gwałciło i mordowało kobiety w Baton Rouge w Luizjanie. Nigdy się nie spotkali, ale każdy z nich wiedział, co robi ten drugi i wygląda na to, że próbowali prześcignąć się w swojej deprawacji. Zbieżne historie Seana Vincenta Gillisa i Derricka Todda Lee zostały opowiedziane w szokującym miniserialu kryminalnym „Seryjni mordercy: Zabójczy duet” („Butchers of the Bayou”). Emisja czteroodcinkowej serii w czwartki o 22:00 od 4 maja na Crime+Investigation Polsat.

Od 7 maja Crime+Investigation Polsat pokazywać będzie serię „Tajemnice pokoju przesłuchań” („Interrogation Raw S1B”). Każdy z godzinnych odcinków przedstawia historię 3-5 zabójstw i innych poważnych zbrodni. Poznajemy je przez pryzmat przesłuchań, które przeprowadzono z oskarżonymi oraz wypowiedzi osób związanych z daną sprawą – detektywów uczestniczących w przesłuchaniu, śledczych prowadzących dochodzenie, prawników, psychologów, ekspertów i członków rodziny. Dramatyczny obraz dopełniają materiały informacyjne z mediów, archiwalne nagrania i zapisy z sali sądowej. Emisja w niedziele o godzinie 21:00.

Tajemnice pokoju przesłuchań
fot. Crime+Investigation Polsat

Sprawcy zabójstw, które nie zostały rozwiązane, często sądzą, że zbrodnia uszła im na sucho. Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane nieudanymi dochodzeniami, brakiem dowodów, czy brakiem dostępu do współczesnej nauki, domagamy się sprawiedliwości dla ofiar. Program kryminalny „Zbrodnia prawie doskonała” („Imperfect Murder”) koncentruje się na tym, jak te „zimne spraw” zostały ponownie prześledzone z pomocą akt policyjnych, ekspertów i świadków. Wszystko to aby zabójcy w końcu zostali złapani. Emisja serii od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 od 8 maja na Crime+Investigation Polsat.