fot.: TV4

Znamy zwycięzców 7. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Czy będzie kolejny sezon?

Agata Paź i Hubert Wicher wygrali siódmą edycję programu „Love Island. Wyspa miłości”. Para wygrała 100 tysięcy złotych.

Agata Paź i Hubert Wicher wygrali siódmą edycję programu „Love Island. Wyspa miłości”. Para wygrała 100 tysięcy złotych.

Agata i Hubert zwyciężyli w głosowaniu widzów w aplikacji programu, które trwało od momentu ogłoszenia finalistów w piątkowym odcinku do północy z 7 na 8 kwietnia. Trwało więc one około dwóch godzin. Dalsze miejsca zajęli Beata Kurpas oraz Kamil Jagielski, Marta Borkowska oraz Adam Boguta i Sandra Dorsz oraz Mateusz Świerczyński. Finał programu poprowadził ponownie wspólnie z Karoliną Gilon lektor programu, Maciej Kasprzyk. Była to z kolei pierwsza edycja tego programu nadawana w TV4. Poprzednie sześć sezonów można było oglądać w Telewizji Polsat.

fot. TV4/własne

Kim są Agata i Hubert?

Agata Paź ma 29 lat i mieszka w Warszawie, gdzie przeprowadziła się z Kielc. Jest makijażystką. Zajmuje się stylizacją brwi, rzęs i makijażem. Nie ma dla niej tematów tabu. Nie lubi flegmatyków. Jej partner musi ją wspierać, motywować, być otwarty na świat i trochę szalony.

Hubert Wicher ma 25 lat i mieszka w Bytowie. Jest agentem nieruchomości. Doradza również w branży ogrodniczej. Jest pasjonatem motoryzacji i sportu, w szczególności piłki nożnej. Jest ciekawy świata, otwarty na zmiany i nowe doświadczenia. Jest ciekawy świata, otwarty na zmiany. Myśli, że ma doskonałe poczucie humoru. Wymarzona partnerka powinna go zaskakiwać, żeby mógł poznawać ją każdego dnia na nowo.

Czy będzie ósma edycja „Love Island. Wyspa miłości”?

Na koniec finałowego odcinka siódmego sezonu ogłoszono castingi do ósmej edycji programu. Zgłaszać się można na stronie loveislandpolska.pl oraz na Instagramie programu. Na ten moment nie wiadomo, kiedy się odbędzie nowa edycja  Love Island. Najprawdopodobniej będzie to jesienią tego roku.

Siódma edycja „Love Island. Wyspa miłości”

Siódmy sezon programu „Love Island. Wyspa miłości” trwał od 29 sierpnia do 9 października 2022 roku. Identycznie jak w czterech poprzednich edycjach, nadano 36 odcinków. Program nadawano w TV4 od niedzieli do piątku o godzinie 21:00. W tym sezonie zmieniono zarówno stację, jak i porę emisji programu. Nie emitowano już dodatku w postaci programu „Sobota na Love Island” w Polsat Go. Były za to materiały „Love Island #życiepoprogramie”. W nich pokazywano życie par, którym się powiodło. Przez całą siódmą edycję przewinęło się 28 uczestników.