„Farma” już od 10 kwietnia w Czwórce

Przebojowe reality show „Farma" już od 10 kwietnia będzie można oglądać w Czwórce. Na antenie TV4 od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 emitowany będzie drugi sezon hitu.

Przebojowe reality show „Farma” już od 10 kwietnia będzie można oglądać w Czwórce. Na antenie TV4 od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 emitowany będzie drugi sezon hitu.

W programie kilkunastu śmiałków porzuca miejskie wygody, by przeżyć wyjątkową przygodę, podejmując wyzwanie życia na farmie bez prądu, bieżącej wody, Internetu i telefonu, za to z mnóstwem gospodarskich obowiązków. Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz zajęcia, z jakimi nigdy wcześniej nie mieli styczności – to ich nowa codzienność, w której mogą sobie poradzić tylko dzięki umiejętności współpracy i sile charakteru. Emocje potęgują jeszcze zaskakujące zwroty akcji, niespodziewane sojusze i wojny, przyjaźnie i intrygi, a nawet flirty i miłość…


W codziennych zmaganiach towarzyszą bohaterom prowadzące: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska oraz opiekun farmy – rolnik Szymon.
Nagrodą dla zwycięzcy jest tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

Drugi sezon „Farmy” emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 21:00 w Czwórce