Nowy serial komediowy „Swaci” w Polsat Box Go

W najbliższy piątek, 7 kwietnia br. w Polsat Box Go będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego formatu komediowego „Swaci”.

W najbliższy piątek, 7 kwietnia br. w Polsat Box Go będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego formatu komediowego „Swaci”.

 

 

Kolejne odcinki „Swatów” – w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

Swaci” to nowa propozycja pełna dobrego humoru, zabawnych sytuacji rozgrywająca się głównie na urokliwej polskiej wsi. Rodzice Mai (Amelia Żuchowska) – Ania (Paulina Lasota) i Mateusz (Szymon Majchrzak) decydują się na wakacje last minute. O pomoc w opiece nad córką proszą dziadków. W wyniku pomyłki przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Beata Schimscheiner, Paweł Koślik), jak i wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan). Obie rodziny wiele dzieli: tryb życia, wykształcenie i metody wychowawcze, ale łączy jedno – miłość do wnuczki, która stoi na straży jedności rodziny.

 

 

Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za adaptację scenariusza i reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Baczyński”, „Jaskinia Filozofów”). W rolach tytułowych swatów widzowie zobaczą: Monikę Krzywkowską („Mecenas Porada”, „Miłość do kwadratu jeszcze raz”, „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Mariusza Kiljana („Ciotka Hitlera, „Bez skrupułów”, „Czas honoru”), Pawła Koślika („Ucho prezesa”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wielka woda”) i Beatę Schimscheiner („Leśniczówka”, „Zakochani po uszy”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Odtwórcami pozostałych ról są m.in.: Amelia Żuchowska („Matka”, „Miłość do kwadratu”, „Przyjaciółki”), Paulina Lasota („Kuchnia”, „Korona Królów”, „Monument”), Szymon Majchrzak („Kruk”, „Akademik”, „Nieokreślone drogi”), Elżbieta Romanowska („Tatuśkowie”, „Pokłosie”, „Futro z misia”), Dominika Gwit („Miłość na pierwszą stronę”, „Gierek”, „Galerianki”), Dariusz Toczek („8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wielka woda”, „Kler”) i Andrzej Niemirski („Pokusa”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „13 Posterunek”).

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Sezon składa się z 8 odcinków.