fot.: YouTube/Pomponik

Damian Glinka gospodarzem podcastu „Strip talk” na Pomponik.pl

3 kwietnia zadebiutował premierowy odcinek podcastu video "Strip talk" w Pomponiku. Gwiazdy odsłonią przed Damianem Glinką sekrety, pokażą kulisy show-biznesu oraz skomentują plotki na swój temat.

3 kwietnia zadebiutował premierowy odcinek podcastu video „Strip talk” w Pomponiku. Gwiazdy odsłonią przed Damianem Glinką sekrety, pokażą kulisy show-biznesu oraz skomentują plotki na swój temat.

„Strip talk” to rozrywkowy podcast video o show-biznesie. Artyści, influencerzy oraz osobowości medialne odpowiadają w nim na osobiste pytania Damiana Glinki, reportera serwisu Pomponik.pl. Goście w trakcie rozmowy mogą jednorazowo wykorzystać koło ratunkowe – specjalny przycisk, który blokuje i kończy niewygodny temat.

Podcast video Damiana Glinki jest dostępny w Interii i Pomponiku oraz na najpopularniejszych platformach streamingowych (YouTube i Spotify). Jego fragmenty są także publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i TikTok).

Damian Glinka od ponad trzech lat jest związany z serwisem Pomponik.pl. Przeprowadził szereg wywiadów z topowymi gwiazdami polskiego show-biznesu m.in. Dodą, Julią Wieniawą, Edytą Górniak, Wersow i Marylą Rodowicz. Obsługiwał również najważniejsze wydarzenia rozrywkowe w Polsce.

Portal Pomponik.pl jest częścią serwisu Interia.pl należącego do Grupy Polsat Plus.