Kwiecień w Crime+Investigation Polsat

W kwietniu w Crime+Investigation Polsat widzowie odkryją"Polskie zabójczynie", sprawdzą, jaki jest "Motyw mordercy" i dowiedzą się, jakie są "Dowody zbrodni".

W kwietniu w Crime+Investigation Polsat widzowie odkryją”Polskie zabójczynie”, sprawdzą, jaki jest „Motyw mordercy” i dowiedzą się, jakie są „Dowody zbrodni”.

„Polskie Zabójczynie” powracają do Crime+Investigation Polsat w nowym sezonie. Od lat przyglądamy się historiom Polek, które dopuściły się najgorszych czynów – pozbawiły życia inną osobę. To historie dzieciobójczyń, kobiet, które zabiły mężów, partnerów, kochanków, kobiet zazdrosnych, kobiet zranionych, kobiet domagających się sprawiedliwości albo wołających o uwagę. Każda historia wiąże się z innym motywem. W środy o 22:00 od 5 kwietnia
POLSKIE_ZABOJCZYNIE_2400x1200_A.jpg
„Motyw mordercy” przedstawia dynamiczne i kryminalistyczne spojrzenie na niektóre z prawdziwych przypadków morderstw, które trafiły na pierwsze strony gazet na całym świecie: od zbrodni namiętności i oportunistycznych zabójstw, po morderstwa bez motywacji i akty terroryzmu. Twórcy programu zadają sobie pytanie: jaki był motyw? Przyglądają się zbrodniom z namiętności, oportunistycznym zabójstwom i aktom terroryzmu. Analizują także okrutne zbrodnie, których sprawcy działali bez wyraźnego motywu. Czarna wdowa, która zamordowała pięciu mężów. Masowe samobójstwo sekty religijnej, dokonane głęboko w południowoamerykańskiej dżungli. Wybitna rodzina polityczna zamieszana w tajemnicze morderstwo brytyjskiego biznesmena w Chinach. Od poniedziałku do piątku od 20:00 od 10 kwietnia.
1234.jpg
„Dowody zbrodni” to serial opowiadający o śledztwach dotyczących przestępstw, które przez lata pozostawały nierozwiązane. W poszczególnych odcinkach obserwujemy pracę detektywów, ale też towarzyszymy rodzinom ofiar, które za wszelką cenę pragnęły oddać sprawiedliwość zmarłym. Począwszy od historii dziecięcego wspomnienia przestępcy o śmierci siostry, aż po masowe badania DNA, które mają doprowadzić do wykrycia zabójcy – detektywi sprawdzają każdy trop, który może pomóc w rozwiązaniu zagadki zbrodni liczącej nawet 30 lat, by w efekcie postawić jej sprawcę przed sądem. W czwartki o 21:00 od 20 kwietnia.
39947674_BTS300dpi_recrea-15.jpg