fot.: TV4

Andrzej Grabowski w obsadzie serialu „Policjantki i policjanci”

Już 24 marca telewizyjna Czwórka pokaże 1000. odcinek serialu "Policjantki i policjanci". Z tej okazji Komendę Miejską we Wrocławiu odwiedzi nowy bohater, w którego wcieli się Andrzej Grabowski.

Już 24 marca telewizyjna Czwórka pokaże 1000. odcinek serialu „Policjantki i policjanci”. Z tej okazji Komendę Miejską we Wrocławiu odwiedzi nowy bohater, w którego wcieli się Andrzej Grabowski.

Jubileuszowy odcinek zaskoczy widzów wieloma zwrotami akcji. Wszystko zacznie się od z pozoru typowego poranka na służbie, który wkrótce przybierze nieoczekiwany obrót. Będą dziać się rzeczy, jakie dotąd nie miały tutaj miejsca. Do władzy zostaną dopuszczeni ci, którzy tylko o tej władzy marzyli

W murach komendy pojawi się ważna figura, która wprowadzi nie lada zamieszanie, które spotęguje jeszcze jeden z policjantów.Nowe rządy, nowe zasady, a do tego wisienka na torcie w postaci nowych mundurów. Będą łzy śmiechu i łzy smutku. Będą małe sukcesy i wielkie porażki. Ktoś odejdzie na zawsze, by rozpocząć nowe życie.

1000. odcinek serialu „Policjantki i policjanci” w piątek, 24 marca o godzinie 19:00 w Czwórce.