Aktulizacja dekoderów Polsat Box. Nowe funkcje dekoderów 4K

W dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite pojawiła się aktualizacja udostępniająca nowe funkcje dla abonentów Polsat Box. Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów.

W dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite pojawiła się aktualizacja udostępniająca nowe funkcje dla abonentów Polsat Box. Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów.

Wśród nowych funkcji pojawiły się: aplikacja Disney+, nowe menu główne i wyszukiwarka głosowa. Aplikacja Disney+ jest dostępna z poziomu menu głównego dekoderów 4K, które można zobaczyć, klikając zielony przycisk z domkiem na pilocie. Usługa Disney+ to tysiące odcinków seriali i filmów dla całej rodziny od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star.

Nowe menu główne z nawigacją pionową

Menu główne wraz z rekomendowanymi treściami pojawia się na pierwszym ekranie, który wyświetla się użytkownikowi zaraz po uruchomieniu dekodera lub po kliknięciu zielonego domku na pilocie. W nowej wersji oprogramowania dekoderów 4K menu główne znajduje się z lewej strony ekranu, natomiast w centralnej części ekranu widoczne są listy z rekomendowanymi treściami, np. ostatnio oglądane kanały, aplikacja Sklep, polecane treści, hity i nowości Disney+.

Wyszukiwanie głosowe

W Polsat Box z  funkcji wyszukiwania głosowego można skorzystać w dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite (przycisk mikrofonu na pilocie). Oprócz opcji przeszukania treści na kanałach TV, umożliwia ona przejrzenie biblioteki Polsat Box Go, materiałów dostępnych w CatchUP oraz Disney+.

Dekodery polsat box 4K i polsat box 4K lite to  urządzenia, za pośrednictwem których kanały TV, także w jakości 4K, można odbierać zarówno drogą satelitarną, jak i przez Internet (również przez Wi-Fi). Zapewniają dostęp do serwisów Polsat Box Go i Disney+ oraz funkcji nieliniowych umożliwiających zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV). Dekodery 4K dostępne są w ofertach telewizji satelitarnej/kablowej IPTV i internetowej z dekoderem z opłatą jednorazową już od 49 zł.