fot.: Plus

Aktorzy z „Rodziny na Maxa” w nowej kampanii Plusa

Widzowie mogą już oglądać kolejne spoty w ramach nowej odsłony komunikacji wizerunkowej Plusa. Nowi bohaterowie w lekkiej formule prezentują ofertę oraz wartości marki.

Widzowie mogą już oglądać kolejne spoty w ramach nowej odsłony komunikacji wizerunkowej Plusa. Nowi bohaterowie w lekkiej formule prezentują ofertę oraz wartości marki.

W nowych spotach pracownicy Plusa opowiadają o usługach, ofercie i promocjach operatora. Filmiki mają formę sitcomu, w którym najważniejsi są stali bohaterowie i klienci. Sprzedawcy Plusa rozmawiają przy kawie, opowiadają sobie anegdotki o produktach i usługach oraz wykonują codzienne zadania. W nowych bohaterów w spotach wcielają się Anna Smołowik i Filip Orliński.

Nowa komunikacja marki to nie tylko nowi bohaterowie, ale i spójność z identyfikacją wizualną Grupy Polsat Plus wprowadzoną w 2021 roku. Pojawiają się w niej kolory, elementy graficzne, „skóry” i sygnety wykorzystywane przez Plusa w kampanii rebrandingowej.

Nowi bohaterowie Ania i Filip to symbole otwartości na nowe pomysły i innowacje, co pozwala Plusowi pozostać liderem na rynku telekomunikacyjnym. Mogliśmy poznać ich przy okazji pierwszych spotów przedstawiających sylwetki bohaterów. Znane z najnowszych produkcji telewizyjnych twarze Ani i Filipa to wizytówka pracowników operatora – młodzi, pełni energii ludzie, którzy świetnie odnajdują się w świecie technologii i internetu. Dzięki nim platforma komunikacyjna Plusa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla młodszych użytkowników, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i szybki dostęp do informacji – informuje właściciel w komunikacie.

Kim są bohaterowie reklam Plusa?

W spotach Plusa pojawia się dwoje nowych bohaterów. Specjalistka sprzedaży Ania to charyzmatyczna kobieta, o zniewalającym uśmiechu i „twardej kobiecej ręce”. Natomiast młody sprzedawca Filip dopiero zaczyna swoją karierę w Plusie. Nadrabia ambicją, zaangażowaniem i niewinnością. W filmikach promujących sieć Plus bez zmian występuje Wojtek (Wojciech Mecwaldowski).

Plus - Filip
W Filipa wciela się Filip Orliński

Cały zespół można oglądać nie tylko przy pracy, ale także na firmowym zapleczu, gdzie dzieją się historie „od kuchni”. Widzowie obserwują przygotowania do wprowadzenia nowej oferty i usług operatora, szkolenia i testy urządzeń.

Samo się przenosi

Głównym hasłem kampanii jest „samo się przenosi”. Nowa platforma komunikacyjna wspiera usługę, która przyspiesza i uławia przeniesienie numeru do Plusa. W innych wersja spotu pokazano też pozostałe zalety abonamentu w Plusie. Są to między innymi Internet 5G, abonamenty rodzinne i Disney+.