fot.: Red Carpet

Polsat Box bez kanału Red Carpet. Jak wyszukać?

Red Carpet jest stacją prezentującą życie gwiazd. Ponadto w ramówce kanału znajdują się seriale, a wśród nich "Moda na sukces", "Bonanza", "Burza" i "Pierwsza dama". Abonenci Polsat Box mogą samodzielnie wyszukać stację.

Red Carpet jest stacją prezentującą życie gwiazd. Ponadto w ramówce kanału znajdują się seriale, a wśród nich „Moda na sukces”, „Bonanza”, „Burza” i „Pierwsza dama”. Abonenci Polsat Box mogą samodzielnie wyszukać stację.

Oferta Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) od lat jest rozszerzana. W ostatnim czasie abonenci zyskali kolejne kanały w jakości 4K: Love Nature, MyZenTV, Museum TV i Travelxp. Natomiast w grudniu 2021 dołączono tematyczne kanały Grupy CANAL+. Jednak od lat do oficjalnej listy Polsat Box nie dodano Red Carpet.

Red Carpet w Polsat Box

Red Carpet to kanał satelitarno-kablowy. Jest dostępny w ofertach wielu operatorów kablowych, m.in. UPC (pozycja 162 lub 420), Netia (pozycja 118) oraz Orange (pozycja 346). Platforma CANAL+ oferuje stację na pozycji 232.

Stacja nadaje na satelicie przekaz FTA (ang. Free-to-air) czyli bez kodowania. W związku z tym abonenci Polsat Box mogą samodzielnie wyszukać kanał. Parametry Red Carpet to: częstotliwość: 11278, polaryzacja: pionowa, symbol rate: 27500, Standard DVB-S2.

Moda na sukces w ramówce

Jak informuje portal medialight.pl, telewizja pokaże nowe odcinki serialu „Moda na sukces”. Stacja emitować będzie od 20 marca 33. sezon produkcji. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Red Carpet nadaje od 2018 roku. Stacja zastąpiła ETV. Wcześniej ten kanał był znany pod nazwą Edusat. Telewizja, mimo istnienia od 2002 roku, nigdy nie została dołączona do oficjalnej oferty Cyfrowego Polsatu (aktualnie Polsat Box)