Marzec w Crime+Investigation Polsat

Crime+Investigation Polsat zajrzy w marcu za zamknięte drzwi sal rozpraw w nowych odcinkach programu "Najbardziej szokujące przypadki sądowe". Widzowie sprawdzą też, czy "Ktoś ma coś do ukrycia" oraz spróbują zrekonstruować "Ostatnie godziny przed śmiercią". Poznają też nietypowe historie funkcjonariuszy w programie "Policjanci, którzy zabijają".

Crime+Investigation Polsat zajrzy w marcu za zamknięte drzwi sal rozpraw w nowych odcinkach programu „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”. Widzowie sprawdzą też, czy „Ktoś ma coś do ukrycia” oraz spróbują zrekonstruować „Ostatnie godziny przed śmiercią”. Poznają też nietypowe historie funkcjonariuszy w programie „Policjanci, którzy zabijają”.

 

 

NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCE PRZYPADKI SĄDOWE
Court Cam S4 (eps 31-40)
W niedziele o 22:00 od 5 marca na Crime+Investigation Polsat
10×30’
Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych – od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.
image_processing20221206-21270-geci9.jpg
Ktoś ma coś do ukrycia
Somebody’s Hiding Something S1
W poniedziałki o 21:00 od 6 marca na Crime+Investigation Polsat
13×60’
Kiedy tropy się urywają, a sprawa zamiera, tylko jedna rzecz trzyma detektywów przy życiu – przeczucie, że ktoś ma coś do ukrycia.
To nowy na antenie telewizji Crime+Investigation Polsat program dokumentalny, w którym widzowie dołączają do detektywów poszukujących osób, które mogą udzielić wskazówki do rozwikłania zagadki. Od pogrążonej w żałobie rodziny i przyjaciół po porzuconych kochanków i naocznych świadków – śledczy analizują każdy szczegół i rozbieżność, aby odkryć motyw morderstwa. Szuką też powodu, dla którego ktoś mógłby zataić kluczy dowód. To jak thriller psychologiczny czerpiący z prawdziwego życia, a każdy odcinek opowiada inną, prawdziwą historię morderstwa. 
image_processing20220922-1-1n4nncr.jpeg
Ostatnie godziny przed śmiercią
Homicide: Hours To Kill S4
W środy o 21:00 od 8 marca na Crime+Investigation Polsat
13×60’
W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny cykl „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Od zazdrosnych małżonków i obsesyjnych prześladowców po zakopane sekrety i dymiące pistolety – każdy odcinek to śmiertelna zagadka, w której widzowie śledzą każdy etap poszukiwań.
Policjanci, którzy zabijają
Cops Who Kill With Will Mellor
W piątki o 21:00 od 17 marca na Crime+Investigation Polsat
8×60’
„Policjanci, którzy zabijają” uchyli rąbka tajemnicy w ośmiu przypadkach morderstw dokonanych przez policjantów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. W każdym odcinku do Willa Mellora, osobowości telewizyjnej i aktora, dołączają eksperci, w tym była detektyw Julie McKay, psycholog Serena Simmons i były detektyw ds. zabójstw Howard Groves. Wspólnie próbują wyjaśnić, jak i dlaczego policjant zmienia się z tego, który ma chronić prawo w tego, który je łamie. Przyjrzą się też procesom plamiących mundur policjantów – od postawienia ich w stan oskarżenia, po konsekwencje dla całego ofiar i otoczenia.
Will Mellor Cops Who Kill-min.jpg