Pięć nowych seriali i wyczekiwane kontynuacje wiosną w Polsacie

Już w poniedziałek, 27 lutego startuje wiosenna ramówka Polsatu. Na antenie zobaczymy pięć nowych seriali i kontynuacje znanych i lubianych programów.

Już w poniedziałek, 27 lutego startuje wiosenna ramówka Polsatu. Na antenie zobaczymy pięć nowych seriali i kontynuacje znanych i lubianych programów.

Tydzień w Polsacie rozpocznie się aż dwoma serialami kryminalnymi o zupełnie różnym zabarwieniu emocjonalnym. W poniedziałek o 20.00 startuje „Matka”, psychologiczny thriller wg scenariusza Igora Brejdyganta z Olgą Bołądź, Łukaszem Simlatem i Marcinem Kowalczykiem. To mroczna opowieść o matce, która straciła dziecko i skomplikowanych rodzinnych powiązaniach z pedofilią w tle.

Zaraz potem wyemitowany zostanie „Wotum nieufności” według powieści giganta polskiego kryminału Remigiusza Mroza. Serial z gatunku political fiction z Antonim Pawlickim, Katarzyna Dąbrowską, Leszkiem Lichotą, Grzegorzem Małeckim i Dorotą Kolak w rolach głównych to emocjonująca opowieść o kulisach władzy.

We wtorek o 20.00 będzie można śledzić zmagania śmiałków na morderczym torze w nowym sezonie „Ninja Warrior Polska”. Program prowadzi Karolina Gilon, komentują Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Jeszcze nikomu nie udało się przejść tego toru do końca i o czasie dotrzeć na szczyt góry Midoryama.

W środę o 20.00 debiutuje serial w reżyserii Kingi Dębskiej. Lulu”  to obyczajowa komedia o kobiecie, która po rozstaniu z bogatym mężem, ze swojej pasji – pieczenia tortów – czyni źródło utrzymania. W rolach głównych Anna Dereszowska, Joanna Kurowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska i Marek Siudym. O 21.00 antenę przejmie Mateusz Gessler – szef piekielnej kuchni. Towarzyszyć mu będzie dwóch sous chefów – Martin Gimenez Castro i Robert Kondziela. W nowym sezonie „Hell’s Kitchen” 12 uczestników zawalczy o 100 tysięcy i staż w jednej z restauracji Mateusza.

W czwartek o 20.00 wraca „Nasz Nowy Dom” z Katarzyną Dowbor oraz kontynuacja uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”. W życiu Marty (Laura Breszka), która w ubiegłym sezonie dołączyła do Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy (Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska – Brauer i Anita Sokołowska) pojawi się interesujący mężczyzna. W tej roli Piotr Stramowski.

Piątkowy wieczór należeć będzie do uczestników show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy jak zawsze będą wcielać się w największe gwiazdy polskiej i zagranicznej piosenki. W uwielbianym przez widzów show zaszły w tym sezonie spore zmiany. W jury obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego pojawi się Paweł Domagała, a program razem z Maciejem Dowborem poprowadzi Maciej Rock, który po latach wrócił do Polsatu. Po raz pierwszy wśród uczestników znalazła się osoba wyłoniona z publiczności w castingu – Daniel Jaroszek. Zobaczymy także Krzysztofa Ibisza, Natalię Janoszek, Julię Kamińska, Piotra Stramowskiego, Oskara Cymsa, Katarzynę Kołeczek i Darię.

W sobotę o 20.00 na widzów będą czekały dwa odcinki „Sługi Narodu”. To polska wersja ukraińskiego serialu komediowego, w którym kilka lat temu zagrał sam Wołodymyr Zełenski. Rola przyniosła mu ogromną popularność i otworzyła drogę do prezydenckiego fotela. W polskiej wersji wyreżyserowanej przez Okiła Khamidova zobaczymy w roli głównej Marcina Hycnara, a także miedzy innymi Krzysztofa Dracza, Danutę Stenkę, Mariusza Ostrowskiego i Sławomira Orzechowskiego. Po „Słudze…” kolejna komedia – tym razem o nietypowej rodzinie. „Rodzina na Maxa” w zabawny sposób ukazuje problem różnicy wieku miedzy partnerami i dowodzi, że gdy w grę wchodzi miłość stereotypy przegrywają z kretesem. W rolach głównych Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Filip Orliński, Helena Sujecka, Ewa Kasprzyk. Za reżyserie odpowiada Maria Sadowska.

Tydzień w Polsacie kończyć będzie „Kabaret na żywo. Nowy SkŁAD 2”. Wieczór poprowadzą Ewa Błachnio i Piotr Gumulec.
Wiosną pojawią się także nowe odcinki „Gliniarzy”, do których dołączają Oliwia Bieniuk i Natalia Brudniak. W nowym wątkach „Pierwszej Miłości” grać będą między innymi Piotr Mróz, Paulina Holtz i Krystian Wieczorek.

Seriale i programy Telewizji Polsat można oglądać na Polsat Go a wybrane przedpremierowo – wcześniej niż w telewizji – w płatnym serwisie Polsat Box Go

Relacja z wiosennej ramówki Polsatu

Tuż przed startem wiosennej ramówki, w niedzielę, 26 lutego o godz. 19.30 widzowie Polsatu będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami stacji w programie „Polsat Wiosna 2023″. Będzie to 22-minutowa relacja z konferencji ramówkowej, która odbyła się 2 lutego, wzbogacona o wywiady z gwiazdami wiosennych premier Polsatu i Polsat Box Go.

Poniedziałek 27 lutego
20.00 – „Matka”
21.00 – „Wotum nieufności”
Wtorek 28 lutego
20.00 – „Ninja Warrior Polska”
Środa 1 marca
20.00 – „Lulu”
21.00 – Hell’s Kitchen
Czwartek 2 marca
20.00 – Nasz Nowy Dom
21.00 – Przyjaciółki
Piątek 3 marca
20.00 – Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Sobota 4 marca
20.00 – „Sługa Narodu”
21.00 – „Rodzina na Maxa”
Niedziela 5 marca
20.00 – Kabaret na Żywo „Nowy skład 2”