Premiera telewizyjna serialu „Lulu” już 1 marca w Polsacie

Już za tydzień startuje nowy serial Polsatu, pt. „Lulu". W rolach głównych: Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska, Marek Siudym i Joanna Kurowska. Za reżyserię odpowiada Kinga Dębska. Produkcja zadebiutuje na antenie Polsatu 1 marca o godzinie 20:00 i będzie emitowana po dwa odcinki w każdą środę!

Już za tydzień startuje nowy serial Polsatu, pt. „Lulu”. W rolach głównych: Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska, Marek Siudym i Joanna Kurowska. Za reżyserię odpowiada Kinga Dębska. Produkcja zadebiutuje na antenie Polsatu 1 marca o godzinie 20:00 i będzie emitowana po dwa odcinki w każdą środę!

Lulu” to komedia opowiadająca o pozornie szczęśliwej i idealnej rodzinie. Mąż Jacek (Przemysław Sadowski) – wysoko postawiony urzędnik, piękna żona Lulu (Anna Dereszowska), wychowująca nastolatkę i pies. Ich życie ubarwione kolorowymi tortami, które Lulu piecze hobbystycznie, początkowo tylko dla znajomych, wywraca się do góry nogami wraz z tortem lądującym na twarzy męża podczas rocznicy ich ślubu. Zdrada Jacka  z sąsiadką Mają (Marta Chodorowska) wychodzi na jaw i doprowadza do ogromnego konfliktu! Co z tego wyniknie?

Nowy serial „Lulu” od 1 marca o godzinie 2O:00, emisja po dwa odcinki, w Polsacie