fot.: Polsat/Jake Vision

DzikiStyl Company zwycięzcami "Got to dance 3". Może będzie IV edycja

Duet prezentujący teatr tańca DzikiStyl Company wygrał trzecią edycję programu „Tylko taniec. Got to dance”.

Zwycięzcy otrzymali 100 tys. zł i wystąpią podczas festiwalu TOPtrendy 2013. Drugie miejsce zajęła formacja UDS z Lublina, która już wcześniej zdobyła 50 tys. zł w głosowaniu internautów na Facebooku. Nagrodę jury, czyli 20 tys. zł, otrzymał mistrz poppingu – Maciej „Sheva” Mołdoch.

DzikiStyl Company to Wioleta Fiuk i Patryk „Faraon” Gacki. Razem tańczą w Teatrze Dramatycznym „Wybrzeże” w Gdańsku. Założyli również własny, niezależny Teatr Tańca. Tworzą nowy styl, który jest fuzją abstrakt bboy-ingu i modernu.

Na koniec finałowego odcinka show „Tylko taniec. Got to dance” prowadzący Maciej Dowbor zapowiedział, że być może powstanie czwarta edycja programu. Informacje o precastingach do ewentualnej kolejnej odsłony show zostaną podane na profilu na Facebooku i na antenie Polsatu.

Warto dodać, że pierwszą edycję „Tylko taniec. Got to dance” wygrał Dawid Ignaczak, a drugą Krzysztof Kozak. Show powstaje na licencji programu „Got to dance”, którego premiera miała miejsce na brytyjskim kanale Sky One w grudniu 2009 roku. Polską edycję dla Polsatu produkuje firma Jake Vision. III odsłona „Tylko taniec. Got to dance” liczyła 9 odcinków, a nie 10 jak poprzednie.