fot.: Polsat

„Gliniarze” powracają. Stalker Natalii i nowa policjantka CBP

W wiosennej ramówce nie zabraknie kolejnych przygód bohaterów serialu "Gliniarze". Widzowie zobaczą nowe kryminalne zagadki Centralnego Biura Policji. Sporo emocji pojawi się już w pierwszym odcinku 14. sezonu.

W wiosennej ramówce nie zabraknie kolejnych przygód bohaterów serialu „Gliniarze”. Widzowie zobaczą nowe kryminalne zagadki Centralnego Biura Policji. Sporo emocji pojawi się już w pierwszym odcinku 14. sezonu.

Policjanci CBP od dłuższego czasu infiltrują gang handlarzy bronią. Krzyśkowi (Radosław Rutkowski) uda się zdobyć zaufanie szefa grupy, Dzidy. Jednak podczas przygotowywania dużego międzynarodowego przerzutu dochodzi do zdemaskowania detektywa, który od tej chwili staje się zakładnikiem. Gangsterzy postanawiają zemścić się na policji. Niespodziewanie Krzysiek zyskuje sojuszniczkę w osobie dziewczyny Dzidy, Ivanki.

Gliniarze - wiosna 2023
fot. Polsat

W nowym sezonie nie zabraknie też prywatnych historii policjantów. Natalia (Ewelina Ruckgaber) zacznie dostawać niepokojące SMS-y. Wygląda na to, że policjantka ma stalkera, któremu udało się dość dobrze poznać jej życie prywatne.

Kuba Roguz i Natalia Nowak
Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) – fot. Polsat

Gliniarze – zmiany w obsadzie

W wiosennym sezonie widzowie poznają nową bohaterkę – Julię, w tej roli Oliwia Bieniuk. Córka śp. Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wcieli się w siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski). Nowa postać będzie często gościć na komendzie wuja. Szybko złapie kontakt z Żanetą (Monika Miller), która pomoże jej, kiedy Julia wpadnie w kłopoty.

Gliniarze: Oliwia Bieniuk i Monika Miller
Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk) i Żaneta Kujawska (Monika Miller) – fot. Polsat

Natomiast grono policjantów zasili aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Jej ojciec pił i znęcał się nad rodziną, a jej „znajomymi z podwórka” byli w większości dilerzy i złodzieje. Do policji wstąpiła, aby ratować dzieci z takich rodzin jak jej własna. Jej szybki awans do CBP wzbudzi podejrzenia u innych detektywów. Szczególną nieufnością darzyć ją będzie Rafalski (Łukasz Strzałka).

Gliniarze: Michał Rafalski
Michał Rafalski (Łukasz Strzałka) – fot. Polsat

Telewizja Polsat aktualnie pokazuje powtórki 11. sezonu „Gliniarzy”. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.