Promocja dla małych i średnich firm w Netii

Netia wprowadziła promocję, skierowaną do firm z segmentu małych i średnich firm, w której symetryczny Biznesowy Dostęp do Internetu (Netia BDI) wraz z usługą cyberbezpieczeństwa - Netia Cloud Firewall - oferowany jest z 50 proc. rabatem przez na cały okres obowiązywania umowy.

Netia wprowadziła promocję, skierowaną do firm z segmentu małych i średnich firm, w której symetryczny Biznesowy Dostęp do Internetu (Netia BDI) wraz z usługą cyberbezpieczeństwa – Netia Cloud Firewall – oferowany jest z 50 proc. rabatem przez na cały okres obowiązywania umowy.

 

Netia BDI to szybki, symetryczny dostęp do Internetu najwyższej jakości (m.in. gwarancja przepływności, niezawodność i wysokie SLA). Światłowodowe BDI zapewnia elastyczne, niemal nieograniczone zwiększanie pasma (nawet do 100 Gbps) wraz z rozwojem potrzeb danej firmy.

Z kolei usługa Netia Cloud Firewall, to nowość w ofercie operatora, która zapewnia ochronę sieci  LAN klientów m.in. przed złośliwym oprogramowaniem, czy próbami włamania. Usługa umożliwia też kontrolę dostępu do wybranych aplikacji dla pracowników, blokowanie dostępu do określonych stron internetowych, a nawet filtrowanie ruchu internetowego z określonych krajów, np. z Rosji. Dzięki wykorzystaniu środowiska wirtualnego, uruchomienie i konfiguracja Cloud Firewall’a przebiega w tempie ekspresowym, a zarządzanie usługą spoczywa całkowicie po stronie Netii (więcej informacji na stronie: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/aktualnosci/netia-cloud-firewall-kompleksowa-ochrona-internetu-dla-biznesu)

Promocyjny pakiet (Netia BDI + Netia Cloud Firewall), oferowany aktualnie z 50 proc. rabatem przez cały okres umowy, obejmuje łącza o prędkości do 300 Mbps (do ochrony sieci LAN podłączonych do Internetu szybszymi łączami, Netia proponuje rozwiązanie Netia Managed UTM, o którym więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/bezpieczenstwo/netia-managed-utm).

Cena usługi BDI jest ustalany indywidualnie po weryfikacji możliwości technicznych i potrzeb danego klienta przez specjalistów Netii. Więcej informacji o promocji, wraz z formularzem kontaktowym znajduje się na stronie: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/oferta/bdi-i-cloud-firewall-za-polowe-ceny.