fot.: TV4

„Sprawiedliwi – Wydział kryminalny” od 27 lutego w TV4. Co w odcinkach?

27 lutego Czwórka rozpocznie emisję 14. sezonu serialu "Sprawiedliwi – Wydział kryminalny". Wiosną 2023 roku produkcję bez zmian będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku.

27 lutego Czwórka rozpocznie emisję 14. sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”. Wiosną 2023 roku produkcję bez zmian będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku.

Jak informuje nadawca, nowy sezon produkcji, opowiadającej o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni, stawia na męskie kino i mocne wątki kryminalne. Nie zabraknie też perypetii osobistych bohaterów. Obok zagadek rozwiązywanych w każdym odcinku, każda para policjantów zmierzy się ze sprawą, która powracać będzie przez cały sezon w kolejnych wątkach, tropach i komplikacjach.

Do stałej obsady serialu, w której są m.in.: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek, Anna Prus, Anna Antoniewicz, Michal Mrozek, Michał Kitliński, Paweł Izdebski i Tomasz Radawiec, dołączy Pola Dębkowska. Producentem serialu jest ATM Grupa.

Emisja od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TV4.