fot.: Polsat

Wyjazdowe wydanie „Nowego dnia” z Chorzowa

Podobnie jak w ubiegłych latach, Polsat i Polsat News w sylwestrowy poranek pokaże wyjazdowe wydanie programu "Nowy dzień".

Podobnie jak w ubiegłych latach, Polsat i Polsat News w sylwestrowy poranek pokaże wyjazdowe wydanie programu „Nowy dzień”.

„Nowy dzień” zostanie zrealizowany w Chorzowie. Jest to związane z Sylwestrową Mocą Przebojów. Prowadzącymi poranne pasmo informacyjno-publicystyczne będą Marta Budzyńska i Piotr Jędrzejek. Porozmawiają oni z gwiazdami, które wieczorem wystąpią na scenie przed Stadionem Śląskim. Kamery zajrzą też za kulisy wydarzenia.

Sylwestrowa Moc Przebojów tym razem odbędzie się na błoniach Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Województwo śląskie odwiedzi m.in. Michael Patrick Kelly, znany z przebojów „Throwback”, „Beautiful Madness” i „Wonders”. PonadtNo w Parku Śląskim wystąpią Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski oraz Dawid Kwiatkowski. Sylwester uświetnią również występy Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Lady Pank, LemON, Enej, bryski, Feel i Ani Dąbrowskiej.