fot.: Polsat/Grzegorz Łysko

Góralskie kolędowanie z gwiazdami disco polo w Polsacie, Polo TV i Disco Polo Music

W Wigilię Bożego Narodzenie anteny Grupy Polsat Plus pokażą koncert "Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami". Emisja w Polsacie, Polo TV i Disco Polo Music.

W Wigilię Bożego Narodzenie anteny Grupy Polsat Plus pokażą koncert „Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami”. Emisja w Polsacie, Polo TV i Disco Polo Music.

W Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem wybrzmiały przepiękne kolędy w góralskich aranżacjach. Podczas wydarzenia wystąpiły dzieci z Małej Armii Janosika oraz artystów muzyki rozrywkowej z różnych stron Polski. Koncert urozmaiciły wiersze autorstwa Danuty Pałasz, m.in. „Wędrówka” i „A nadzieja znów wstąpi w nas”.

Oprócz Małej Armii Janosika wystąpili również: Zespół Zbóje, Marcin Miller, Radosław Liszewski, Piękni i Młodzi, Bayer Full, Mig, Paweł Dudek, Paweł Jasionowski, Patryk Pegza, Jakub Urbański, Karol Zawrotniak, Capitan Folk, Mateusz Mijal, Mejk oraz Zespół Szpilki.

„Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami” w Polsacie o godzinie 12:40, w Disco Polo Music o 16:00 i 21:30, a także w Polo TV o 20:00.