Święta w Polsat Film

Wigilia i Boże Narodzenie na kanale Polsat Film to seans filmowy od wczesnego świątecznego poranka do późnego wieczoru, podczas którego zaprezentowane będą animowane i aktorskie przeboje, idealne propozycje do obejrzenia w rodzinnym gronie.

Wigilia i Boże Narodzenie na kanale Polsat Film to seans filmowy od wczesnego świątecznego poranka do późnego wieczoru, podczas którego zaprezentowane będą animowane i aktorskie przeboje, idealne propozycje do obejrzenia w rodzinnym gronie.

Dla naszych młodszych widzów przygotowane zostało specjalne świąteczne animacje: „7 Krasnoludków. Historia prawdziwa”, „Madagaskar 3″, „Madagwiazdka”, „Pada Shrek”, „Kung Fu Panda: Święta, święta i Po”, „Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka” i „Jak wytresować smoka: Święta w domu”.  Popołudnia  i wieczory to czas na prezentację filmów, które łączy bożonarodzeniowa tematyka i plejada gwiazd w obsadzie. W Wigilię (24.12) pokazane zostaną m.in. „Świąteczną gorączkę” z Arnoldem Schwarzeneggerem i „Święta Last Minute” z Timem Allenem, Jamie Lee Curis i Danem Aykroydem.
W niedzielę, 25 grudnia, po południu pojawi się  „Bruce Wszechmogący” z udziałem Jima Carrey’a, Jennifer Aniston i Morgana Freemana jako Stwórcy. Główny wieczorny seans pierwszego dnia Bożego Narodzenia już od lat jest zarezerwowany dla filmu „Kevin sam w Nowym Jorku” (25.12; g. 21:00) i Macaulay’a Culkina w roli, która zapewniła mu filmową nieśmiertelność.
W świąteczny poniedziałek (26.12; g. 18:35) polecamy „Morderstwo w Orient Expressie”, w którym wystąpią: Kenneth Branagh, Penélope Cruz, Willem Dafoe, Michelle Pfeiffer, Johnny Depp i m.in. Judi Dench. Premierowy pokaz polskiej komedii „Misz Masz czyli Kogel Mogel 3″ (25.12; niedziela; g. 23:30 i 26.12; poniedziałek; g. 21:00) będzie okazją do spotkania z rodzimymi gwiazdami: Grażyną Błęcką-Kolską, Nikodemem Rozbickim, Ewą Kasprzyk, Zdzisławem Wardejnem, Aleksandrą Hamkało, Maciejem Zakościelnym, Katarzyną Skrzynecką, Anną Muchą oraz m.in. Wiktorem Zborowskim.
Ozdobą repertuaru w tygodniu poświątecznym będą dwa hity: „Pretty Woman” (29.12; g. 21:00), czyli Richard Gere i Julia Roberts we współczesnej wersji baśni o Kopciuszku, i „Turysta” (30.12; g. 21:00) o tym, co wyniknęło ze spotkania Angeliny Jolie i Johnny’ego Deppa w pociągu do Wenecji…
W Sylwestra, od godziny 21. zapraszamy na swoisty maraton z przebojowymi polskimi komediami: „Jak poślubić milionera”, „Jak zostać gwiazdą”, „Swingersi” i „PolandJa” – zapewnią salwy śmiechu i szampańską zabawę niemal do rana.