Polsat.pl z autorską audycją podsumowującą 30 lat stacji

5 grudnia na stronie Polsat.pl pojawił się pierwszy odcinek programu "W stronę słońca. 30 lat Polsatu" podsumowujący rok po roku najciekawsze audycje i wydarzenia, które wpłynęły na rozwój telewizji założonej przez Zygmunta Solorza. Audycja została zrealizowana przez zespół platformy internetowej Polsat Go.

5 grudnia na stronie Polsat.pl pojawił się pierwszy odcinek programu „W stronę słońca. 30 lat Polsatu” podsumowujący rok po roku najciekawsze audycje i wydarzenia, które wpłynęły na rozwój telewizji założonej przez Zygmunta Solorza. Audycja została zrealizowana przez zespół platformy internetowej Polsat Go.

Gospodarzem audycji jest Krzysztof Machajski, który ukazuje widzom materiały archiwalne, wspomnienia pracowników słonecznej stacji oraz ciekawostki dot. Polsatu. W pierwszym odcinku prezentowane są wydarzenia z 1992 roku. Wśród nich możemy zobaczyć m.in. wspomnienia Oskara Sobańskiego, pierwszego szefa Działu Filmowego w Polsacie.

fot. Polsat

Program przygotowała redakcja pod opieką Angeliny Makar. Za scenariusz odpowiedzialny jest Mateusz Maleńki, materiały archiwalne zapewnili Dariusz Piwowarczyk i Paweł Ciszek, a oprawę graficzną przygotował Karol Kiepas razem z Tomaszem Habzą. Producentem „W stronę słońca. 30 lat Polsatu” jest Ewelina Tomasik, a kierownikiem produkcji Andrzej Pawlonka.

Pierwszy odcinek cyklu można zobaczyć na głównej stronie Polsat.pl.