fot.: Polsat

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowego „Rafi”

Telewizja Polsat rozpoczęła prace na planie nowej produkcji. "Rafi" to współczesny komedio-dramat z elementami metafizyki oraz niebanalnymi bohaterami w formie 10-odcinkowego serialu.

Telewizja Polsat rozpoczęła prace na planie nowej produkcji. „Rafi” to współczesny komedio-dramat z elementami metafizyki oraz niebanalnymi bohaterami w formie 10-odcinkowego serialu.

Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i niemal ginie. Historia bohatera rozpoczyna się na nowo dzięki Krystynie – wysłanniczce Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Rafi będzie musiał spróbować naprawić swoje błędy.

Pomysłodawcami serialu są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, a reżyseruje Bartosz Prokopowicz. W obsadzie znaleźli między innymi: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt, Piotr Głowacki, Paulina Gałązka oraz Anna Cieślak.

Cudownie jest patrzeć, jak coś, co powstało w naszych głowach, ożywa na planie. Jesteśmy zachwyceni obsadą. Tylu wspaniałych aktorów zgodziło się zagrać. Zależy nam, by serial dał ludziom dobre emocje i nadzieje na lepsze jutro – mówią Zuza Grabowska i Paweł Domagała.

Cieszę się na współpracę z Pawłem Domagałą i Zuzanną Grabowską, pomysłodawcami serialu i odtwórcami głównych ról. Czekam też na Danutę Stenkę w niecodziennej dla niej roli i dawno niewidzianego u nas Tomasza Schurchardta. Wierzę, że widzowie pokochają lekkoducha Rafiego i będą mu kibicować w jego przemianie. Cieszę się również, że Paweł nagrał motyw przewodni do serialu, piosenkę „Rafi”, która ukaże się na jego najnowszej płycie – mówi Dyrektor Programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Serial powstaje na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP, spółka z Grupy Zygmunta Solorza. „Rafi” najpierw premierę będzie miał na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.